Hastane Odasında Sürpriz Doğum Günü

Bu haber 16 Şubat 2018 - 0:23 'de eklendi ve 1.197 kez görüntülendi.

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde yaşayan ve 6 yıldır kanser hastalığı ile mücadele eden 61 yaşındaki Nazife Böce, için eşi ve aile dostları sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi devam eden ve hasta yatağında yakın aile dostlarını birden karşısında gören Nazife Böce, doğum günü pastasının üzerinde bulunan mumları sevdikleri ile birlikte söndürdü.

Kadir Tamer

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde yaşayan ve 6 yıldır kanser hastalığı ile mücadele eden 61 yaşındaki Nazife Böce, için eşi ve aile dostları sürpriz doğum günü partisi düzenledi.

6 yıldan bu yana Akciğer hastalığı ile mücadele eden ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi devam eden Nazife Böce’nin eşi Gürzat Böce, 14 Şubat tarihinde doğan eşi için yaptığı sürprizle hem doğum gününü hem de sevgililer gününü kutladı.

6 yıldır büyük bir mücadele verdiklerini ve eşine moral olması amacıyla böyle bir organizasyon yapmaya karar verdiğini belirten Gürzat Böce, “14 Şubat hem eşimin doğum günü hem de sevgililer günü. 6 yıldır kanser hastalığı ile mücadele ediyoruz. Tedavimiz şu anda Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam ediyor. Böyle anlamlı bir günde eşime bir sürpriz yaparak ona moral vermek istedim. Yakın aile dostlarımızı arayarak onlardan yardım istedim. Sağ olsun can dostlarım bizi böyle bir zamanda yalnız bırakmadılar ve eşime sürpriz bir doğum gününü yapma imkanı sağladılar. Can dostlarımın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Eşim için iyi bir moral oldu. Eşimin tedavisi süresince onu bir an olsun yalnız bırakmadım. 6 yıldır verdiğimiz mücadeleye yine el ele vererek devam edeceğiz dedi.

Eşinin ve yakın aile dostlarının kendisi için düzenlediği sürpriz doğum günü için çok mutlu olduğunu söyleyen Nazife Böce, “Aile dostlarımı pasta ile karşımda birden görünce çok şaşırdım. Doğum günümü hatırlamaları beni çok mutlu etti. Bu sürprizi gerçekleştiren eşime ve aile dostlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Aile dostları ile bir süre sohbet eden Nazife Böce, kendisi için hazırlanan pasta üzerindeki mumları tek tek söndürerek doğum gününü sevdikleri ile birlikte kutladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.