HASKAR’dan bir hizmet daha « Hamle Gazetesi

HASKAR’dan bir hizmet daha

Bu haber 22 Aralık 2017 - 1:13 'de eklendi ve 591 kez görüntülendi.

HASKAR Turizm Sanayi Ticaret Limitet Şirketi Yatağan’da Altınoluk Şarküteri adı altında yeni bir iş yeri açtı. Yeni Mahalle Cumhuriyet Caddesi üzerinde açılan işyeri, et ürünleri, süt ürünleri ve organik gıdalar üzerine hizmet verecek.

Hüseyin Kocabıyık

İzmir ve Yatağan’da faaliyet gösteren HASKAR Turizm Sanayi Ticaret Limitet Şirketi Yatağan’da Altınoluk Şarküteri adı altında yeni bir iş yeri açtı. Yeni Mahalle Cumhuriyet Caddesi üzerinde açılan işyeri, et ürünleri, süt ürünleri ve organik gıdalar üzerine hizmet verecek.

Altınoluk Şarküteri’nin açılışına, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kuzu, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Süleyman Can, Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kuru, Kavaklıdere Ziraat Odası Başkanı Saffet Karabıyık,  HASKAR yöneticilerinden Hasan Avcı, Nizamettin Avcı, Pınarbaşı Aile Gazinosu’nun Müsteciri Kadir Kartop ve oğulları Emre Kartop, Kaan Kartop ve yakınları, siyasi partilerin temsilcileri, sendika ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende konuşan, Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kuzu;  “Bir çok dalda başarılı çalışmalar yaparak çok sayı da kişiye istihdam sağlayan HASKAR Turizm Sanayi Ticaret Limitet Şirketine bu yeni hizmetleri için kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Bu iş yerinin kendileri ve İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ise, “İlçemiz gelişip büyüdükçe yeni iş yerleri açılıyor. Her yeni açılan yeni iş yeri katma değer sağlıyor. Gerek inşaat alanında gerekse restoran alanında bu güne kadar marka olan HASKAR’a bu yeni hizmetlerinden dolayı kutluyorum.  İlçemize kendilerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

HASKAR yöneticilerinden, Nizamettin Avcı, Kadir Kartop, “Yatağan halkına hizmet vermek için yeni bir iş yeri daha hizmete açtık. İş yerimizde et ürünleri, süt ürünleri ve organik gıdalar bulunmaktadır. İlgi gösteren emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz’ şeklinde konuştular.

Konuşmalardan sonra okunan dualarla Altınoluk Şarküteri’nin açılışı yapıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.