Hasan Özyer muhtarlardan destek istedi

Bu haber 26 Mayıs 2015 - 0:52 'de eklendi ve 645 kez görüntülendi.

hasanozyerrrAK Parti Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer Fethiye’ye bağlı 41 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek Ak Parti’nin sosyal hizmet ve sağlıkta yaptığı hizmetleri anlatıp Muğla’da daha büyük siyasi güç için destek istedi.

Hafize Ataseven

Aksazlar Koyu’nda mahalle muhtarları ile kahvaltılı toplantıda bir araya gelen AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer, partili partisiz herkesten destek beklediğini belirterek, “Önemli olan benim milletvekili olmam değil, Ankara’ya başbakanımızın yanına güçlü bir şeklide gitmemiz” diye konuştu.

Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer’e bazı muhtarlar destek vereceklerini söyleyerek “Sizin daha önceki milletvekilliği döneminizi ve hizmetlerinizi biliyoruz, Fethiye ve Muğla’nın sorunlarını da sizinle aşacağımıza inanıyoruz. Sizi bakan olarak görmek istiyoruz. Fethiye il yapılırsa sizin sayenizde olacaktır. Size inanıyor, güveniyoruz halkımızın iradesi de sizin yanınızdadır” diye konuştular.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, Kadın Kolları Başkanı Hilal Günay ve bir grup partili ile muhtarlarla bir araya gelen AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Fethiye ve Muğla’ya daha çok hizmetler getirmek için bu göreve talip olduğunu belirterek, “Geçmişte zor şartlar altında bile hizmet sağladığımı düşünüyorum” dedi.
Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan “Oy verirken hiç kimseden çekinmeden oyunuzu kullanın “diye başladığı konuşmasında AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer’in geçmiş dönemlerde olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de yine aynı başarılara imza atacağını söyledi. Sarıhan, “7 Haziran tarihinden sonra yeni açılacak sayfanın temelini atmak için mahalle muhtarlarımız ile bir araya geldik. Amacımız siz değerli muhtarlarımız ile vatanımıza, milletimize hizmet etmek. Fethiye ve Muğla’nın sevilen iş adamlarından Hasan Özyer ağabeyimizle seçim çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Hasan bey hepimizin bildiği, geçmiş dönemlerde yaptığı milletvekili görevlerinde sunduğu hizmetler ve iş hayatındaki başarısı ile sevilen ve sayılan bir kişi. İnşallah 7 Haziran seçimlerinin ardından yine hizmet sunmaya devam edecektir” diye konuştu.

Hasan Özyer, Muğla’da gittiği farklı yerlerde muhtarlara bazı belediyelerden baskı gördükleri yönünde duyumlar aldıklarını da söyleyerek “Hiç kimse hiçbir kişiyi AK Parti’ye veya diğer siyasi bir partiye oy verin veya oy vermeyin diye tehdit edemez. Özellikle muhtarlarımız büyükşehir belediyesinden çekiniyor. Bana veya başka birisine oy verirseniz yine size Büyükşehir Belediyesi hizmet vermek zorunda. Büyükşehir yasası bana göre doğru bir karar fakat bazı eksik yönleri olduğu için tam manasıyla hizmet üretememektedir. Bu eksikleri en kısa zamanda gidererek revize edilmesini sağlayarak bu olayı da çözeceğiz” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.