Hasan Önkaş unutulmadı

Bu haber 30 Mart 2015 - 0:17 'de eklendi ve 803 kez görüntülendi.

onkasssMuğla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü iken genç yaşta aramızdan ayrılan merhum Gazeteci Hasan Önkaş ölümünün dördüncü yılında sevenleri tarafından mezarı başında anıldı.

Haber Merkezi

Muğla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü iken genç yaşta aramızdan ayrılan merhum Gazeteci Hasan Önkaş ölümünün dördüncü yılında sevenleri tarafından mezarı başında anıldı.

Anma törenine Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Başkan Yardımcıları, ailesi, mesai arkadaşları, belediye personeli ve sevenleri katıldı.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş “Hasan, öncelikle çok iyi bir gazeteci, belediyeci ve siyasetçiydi. İlçe Başkanı olduğum dönemde beraber çalışma fırsatı bulduk. Yaptığı işe verdiği önem, insanlara olan sevgi ve saygısı, onun hayata bakışı hepimize örnek olmalı. Bizler Hasan Önkaş’ı ve kaybettiğimiz tüm gazeteci arkadaşlarımızı her zaman hatırlayacağız, yaşatacağız” diye konuştu.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ise şunları söyledi:

“Kardeşim, mesai arkadaşım Hasan Önkaş’ı aramızdan ayrılışının 4.yılında sevenleriyle birlikte mezarı başında sevgi ve özlemle andık. Hasan, öncelikle çok iyi bir gazeteci, belediyeci ve siyasetçiydi. Ailesi, sevenleri, meslektaşları, mesai arkadaşları, bizler Hasan Önkaş’ı her zaman hatırlayacak ve yaşatacağız.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.