Harmandar seçim çalışmalarında hız kesmiyor

Bu haber 28 Ocak 2014 - 19:09 'de eklendi ve 665 kez görüntülendi.

harmandar651651Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Masur Harmandar Muğla genelindeki ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
Haber Merkezi
Ak parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Harmandar, Ortaca, Köyceğiz ve Dalyan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Harmandar, eşi Suzan Harmandar, Ak Parti Ortaca Belediye Başkan adayı Çetin Uslu ve Menteşe Belediye Başkan Adayı Mestan Yayman’la Ortaca, Köyceğiz ve Dalyan’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Harmandar ve beraberindekiler ilk ziyaretini Köyceğiz’in Toparlar Belde Belediyesi’ne gerçekleştirdi. Harmandar, Toparlar Belde Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve partililerle belediye binasında bir süre sohbet etti. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette adaylar Muğla’nın Ak Partili belediyecilik anlayışına kavuşması ve hak ettiği hizmeti alması gerektiğini konuştular. Belediye ziyaretinin ardından Harmandar ve beraberindekiler Köyceğiz’de vefat eden Hasan Yağız’ın evine taziye ziyaretinde bulundular.
İkinci durak Dalyan
Köyceğiz ziyaretlerinin ardından Harmandar, Dalyan’da Celal Özalp’in ailesi tarafından verilen 52. Mevlid yemeğine katıldı. Harmandar ve beraberindekiler daha sonra Dalyan’da kurulan pazaryerini ziyaret etti.
Pazaryerindeki tüm pazarcıları tek tek gezen Prof. Dr. Harmandar, pazarcılardan ve pazar yapmaya gelen vatandaşlardan gördüğü ilgiden oldukça memnun kaldı.Harmandar ve ekibi yaklaşık 2 saat boyunca pazarcılara ve pazar yapmaya gelen vatandaşlara kendini tanıttı, sohbet etti. Pazaryerinde eli sıkılmadık hatırı sorulmadık pazarcı bırakmayan Harmandar ve ekibi, pazarcıların ve vatandaşların nabzını sokakta tuttu. Prof.Dr. Mansur Harmandar ve ekibi kendilerine gösterilen ilgiden de oldukça memnun kaldılar.
Harmandar, son olarak Ortaca’da bir restoranda vatandaşlarla bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
hasret günaydın 28 Ocak 2014 / 20:53

hocam çalış çok çalış bu halk seni mükafatlandıracaktır. Muğlayı eskişehir yapacağından eminiz. CHP operasyonlardan ümit bekliyor ama muğla halkı herşeyin farkında 2004 yerel seçimlerindeki gibi destan yazacak AKP muğlada chp liler denizli köylerine gidiyorlarmış çalışmaya. denizlililer biz kararımızı AKP den yana verdik deyince ayıkmışlar denizli köylerinde olduklarını osman bey muğladan bşr yere çıkmadığı için demek bilmiyor