Harmandar Kadın Kolları üyeleri ile buluştu

Bu haber 31 Ocak 2014 - 17:44 'de eklendi ve 769 kez görüntülendi.

harmandar6516515Ak Parti Muğla Büyükşehir Adayı Mansur Harmandar, partisinin sabah kahvaltısında Kadın Kolları Üyeleri ile bir araya geldi.
Haber Merkezi
Ak Parti Muğla Büyükşehir Adayı Mansur Harmandar, partisinin sabah kahvaltısında Kadın Kolları Üyeleri ile bir araya geldi. Harmandar kahvaltıda yaptıkları seçim çalışmaları hakkında bilgi vererek, üyelerden destek istedi.
30 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerin Muğla için önemli olduğunu kaydeden Harmandar, “Artık Muğla’nın kabuğunu kırması gerekiyor. Biz yeni bir Muğla yaratacağız diyoruz. Artık Muğla’da durağanlık olmayacak Muğla her konuda gelişecek, Muğla her alanda marka şehri olacak. Nedir bu yeni Muğla? Her şeyden önce barışın, sevginin, dostluğun merkezi olacak Allah kısmet eder ve Büyükşehir Belediye Başkanı olduğum zaman ben her eve güler yüzle girebilmeliyim, herkes ile dost olmalıyız, her mağazaya, her işletmeye girebilmeliyiz. Kimse bizim rakibimiz değildir, kimse bizim düşmanımız değildir, bütün Muğlalılar bizim dostumuzdur, hepsi kardeşimizdir. Maalesef şimdiye kadar hep kıskançlığın önde geldiği bir şehir olarak algılanmışız. Bugüne kadar ben yoksam kimse olmasın, az olsun benim olsun politikası uygulanmış. Bu inancı yıkmak için Ak Kadınların bu işe inanması gerekiyor. Hemen her konuda Muğla’mıza biz üniversite ile şehri birleştirerek çalışacağız” diye konuştu.
Harmandar Kadın Kolları üyeleri ile bir süre daha sohbet ettikten sonra kahvaltı salonundan ayrıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.