Hamle’nin İç Dünyası

Bu haber 20 Şubat 2014 - 22:44 'de eklendi ve 2.877 kez görüntülendi.
Hafize Nizamoğlu Acarhafize@muglahamle.com.tr

Hafize Nizamoğlu

Gazetemiz Hamle, 38 yıldır yayın hayatında. Objektif ve Muğla’ya taraf olmayı ilke edindiğimizi her fırsatta dile getiriyoruz ki siz değerli okurlarımızın bu anlamda tercihi olduğumuz için de ayrıca onur duyuyoruz.

Biraz da pek bilinmeyen iç dünyamızdan bahsetmek istiyorum;

Gazetemiz; fotoğrafçısından haber muhabirine, köşe yazarından baskı ustasına, dağıtıcısına kadar emeği geçen herkesin heyecanla sizlere sunduğu bir gazetedir. Biz bu işi her gün aynı heyecanla yaparız. Ekibimizde genç ve dinamik habercilerimiz, tecrübeli ve şehrin nabzını tutabilen yazarlarımız vardır. Haber alma ihtiyacınızı karşılayabilmek için herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.

Kin, nefret gibi duygular kapımızdan içeri giremez. Fitne fesatla işimiz olmaz! Egolarımız bizi esir alamaz! İşimizi sevgiyle yaparız, bu küçük ama kocaman dünyamızda birbirimizi severiz. Özcan Özgür’ün muhalefetini, Kadir Tamer’in meslek aşkını, Hasan Telli’nin “hallederiz”ini, Şenol’un çıkışlarını, Metin’in güler yüzünü, Kemal Ustanın ‘hadi’lerini, İlkay’ın kahkahalarını, Berna’nın heveslerini, Can’ın telaşını severiz. Sevginin ancak severek çoğalacağına inanırız.

Günde 2- 3 kez toplanır, değerlendirme ve beyin fırtınası yaparız. Doğrularımız kadar yanlışlarımızı da görür, göremediklerimiz için üzülürüz.

***

Hamle bu günlere okurlarının desteğiyle geldi. Özellikle okurlarının teşviki ve yol göstericiliğiyle çok sesliliğin markası oldu.

Ekip olarak bizler bir biçimde değişebiliriz. Ama Hamle okurları var olduğu sürece inanıyoruz ki Hamle de var olacaktır ve çok sesliliğini sizlerle yaşatmaya devam edecektir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.