Hamle’den Veli Çelik’e Ziyaret

Bu haber 09 Aralık 2015 - 9:06 'de eklendi ve 911 kez görüntülendi.

hamle (2)Hamle’den Veli Çelik’e Ziyaret

Hamle Medya Yönetim Kurulu Üyeleri ve Hamle Gazetesi yöneticileri Kültür Turizm İl Müdürü Veli Çelik’i makamında ziyaret etti.

Verda Kartal

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hafize Nizamoğlu Acar, Genel Yayın Koordinatörü İsmail Atasever,  Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kadir Tamer ve Muhabir Verda Kartal,   Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürü Veli Çelik’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Hayati Nizamoğlu, Biz hamle gazetesinin yayın kurulu olarak ilimize renk verenleri ziyaret ediyoruz. Bu çerçevede bugün sizin misafiriniz olduk. Tabi sizin bizim için çok özel birçok hususta yeriniz var. Öncelikle Muğla’ya ilk geldiğinizde karşılaştığınız kişiyiz. Sonra rahmetli kayınpederiz bizim gazetenin kurucusu rol alan çok değerli olan, Avukat Gürkan Tüzün rahmetli bizim dostumuzdu. Daha sonra tarım il müdürlüğünde, Avrupa birliği projelerinde büyükşehir olduktan sonra kapatılan özel idare genel sekreterliğinde, çok güzel hizmet verdiğiniz oldu. Şimdide Muğla Turizm il müdürlüğünde başarılı bir şekilde çalışıyorsunuz. Biz sizi hem kutlamak, hem de iyi düşüncelerimizi ifade etmek için buradayız. Dileriz bu başarılı meslek hayatınız gelişerek sürer. Muğla’nın ana sektörü olan turizmde de 2016 da 2015’i geçerek daha iyi bir rakamlara, daha iyi bir hizmete ulaşırsınız diyoruz” dedi.

Veli Çiçek ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Tam 25 sene önce Muğla’ya ilk geldiğimde tayinen, sizi ziyaret etmiştim. O günde sıcak karşıladınız bugünde. Bu yıllar içinde dostluğumuz giderek daha iyi giderek attı.  Bahsettiğiniz gibi hamle grubu kurucularından olan rahmetli kayınpederimi, hayatta olan kayınvalidem hala sizden bahsederler, anarlar. Bahsettiğiniz gibi her üç kurumda çalıştık. Tarım, İl Özel İdaresi, Turizm. Muğla’mızın 3 önemli sektörü ve en çok vatandaşa ilişimi olan kurumlardı. Bende bugüne kadar hala buralardaysak, görevimizi layıkıyla yapmaya çalıştık ve bunun taktir ifadesi olarak yorumluyorum. Hep birlikte el ele medyamıza sizlerinde katlılarıyla daha güzel şeyler yapacağız. İlimiz bunu hak ediyor. Ben ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.