Hamle’den Rektör Çiçek’e ziyaret « Hamle Gazetesi

Hamle’den Rektör Çiçek’e ziyaret

Bu haber 24 Aralık 2018 - 1:51 'de eklendi ve 589 kez görüntülendi.

Hamle Medya Grubu, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Hüseyin Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Muhittin Direk

Hamle Medya Grubu, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Hüseyin Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir araya gelen Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı hayati Nizamoğlu, Hamle Medya Yönetim Kurulu Üyesi Burak Nizamoğlu, Hamle Medya Yönetim Kurulu Üyesi ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar ve Hamle Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kadir Tamer, Rektör Hüseyin Çiçek ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular.

Hamle Medya Grubuna ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Rektör Hüseyin Çiçek, “Göreve başladığımız andan itibaren yoğun bir tempo içine girdik. Çalışmalarımıza da hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Önümüzdeki dönem içerisinde hayata geçireceğimiz bir takım projelerimiz olacak. Örneğin Turizm Meslek Yüksekokulu binası için çalışmalara başladık. Akyaka’da üniversitemize ait arazimiz vardı. Burasını yeni Turizm Meslek Yüksekokulu alanı olarak belirledik. Bu alan eğitim, öğretimin yanı sıra öğrencilerimizin uygulamalarını yapabileceği bir eğitim alanı olacak” dedi.

Rektör Çiçek’in Akyaka’da Turizm Meslek Yüksekokulu binası inşaatını başladığını söylemesi üzerine Hamle Medya Grubu Başkanı hayati Nizamoğlu, “Böyle bir kararın isabetli olacağını düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi Akyaka bir turizm bölgesi. Ancak bu bölgede toplantıların gerçekleşebileceği çok amaçlı bir salon bulunmuyor. Aynı zamanda bu bölgede hazırlıklarını yapmak isteyen takımlar var. Ancak antrenman yapacak alanları olmadığı için bölgemizi tercih etmiyorlar. Bu nedenle halkın ve takımların kullanabileceği voleybol, basketbol, tenis gibi spor alanlarının da proje içine almanız Akyaka turizminin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

Rektör Çiçek, Hayati Nizamoğlu’nun talebiyle ilgili olarak ise, “Bu konuda çok haklısınız. Projemizde hem çok amaçlı toplantı salonuna yer verebiliriz. Bunun yanında Akyaka’da bulunacak bir alan üzerine spor alanları oluşturulabilir. Bu konuda gerekli çalışmayı yapacağız” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.