Hamle’den Orman Bölge Müdürüne ziyaret

Bu haber 10 Aralık 2015 - 23:16 'de eklendi ve 746 kez görüntülendi.

orman (1)Hamle Medya Yönetim Kurulu ve Hamle Gazetesi yöneticileri Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Karayı makamında ziyaret ettiler.
Verda Kartal
Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hafize Nizamoğlu Acar, Genel Yayın Koordinatörü İsmail Atasever, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kadir Tamer ve Hamle Gazetesi Muhabiri Verda Kartal, Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Kara’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette duygularını belirten Hayati Nizamoğlu, “Öncelikle bizi ağırladığınız için teşekkür ediyoruz. Ben buraya evime gelmiş gibi hissediyorum. Her ne kadar orman teşkilatında çalışmasam da tahsilimi ormancılık üstüne yaptım. Bu yüzden ne zaman ormancı görsem hep bir sempati, sevgi duyarım. Sevindiğimiz ve sizi kutlamak istediğimiz bir husus daha var. Muğla yüzde 68’i ormanlarla kaplı bir bölge ve yaz aylarında çıkan yangınlar bizimde yüreklerimizi yakıyor. Sizin döneminiz özellikle 2015’te orman yangınlarında zarar gören alan 750 hektardan, 150 hektara düştü. Bu muazzam bir aşamadır sizi ve ekibinizi tebrik ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Arkadaşlarımız bizim medya kurumunu fikrini ve sistemini oluşturan insanlardır. Bundan sonra ki sizlerle olan yakın çalışmamız devam edecektir. Bize düşen konularda da elimizden ne geliyorsa, Muğla’mız için yapmaya hazırız” dedi.
Ziyaretten mutlu olduğunu söyleyen Mustafa Kara ise şunları söyledi:
“Evinize gelir gibi buraya geldiğinizi duymak beni daha çok sevindirdi. Hamle Gazetesi de bizim gazetemiz. Başta şahsınızın gazetenin sahibi olması nedeniyle bizde bir ormancı yayın organıymış gibi sahiplenmemizi, gazetenizi elimize aldığımızda severek bakmamızı sağlıyor. Çalışmalarımızda bu zamana kadar vermiş olduğunuz desteklerden dolayı her türlü ortamda, toplantımızda, etkinliğimizde beraber olduğumuz için ben başta sizlere ve tüm ekibinize teşekkür ediyorum. Yanımızda olduğunuzu hissetmek bize güç veriyor. Çalışmalarımızda enerjimizi, direncimizi arttırıyor. Daha şevkle işlerimizi yapmaya neden oluyor. Bende size çok teşekkür ediyorum. Bizimde yapabileceğimiz, Orman Bölge Müdürlüğü olarak her türlü işlerde sizinle beraber olduğumuzu bilin.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.