Hamle’den Ömer İlman’a ziyaret

Bu haber 29 Ocak 2019 - 1:37 'de eklendi ve 1.202 kez görüntülendi.

Hamle Medya Grubu, Gençlik Spor il Müdürlüğü görevine atanan Ömer İlman’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Kadir Tamer

Hamle Medya Grubu, Gençlik Spor il Müdürlüğü görevine atanan Ömer İlman’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu üyesi ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar ve Hamle Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kadir Tamer, Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular.

Ziyarette konuşan Ömer İlman, “Yurt müdürlüğüne başladığım gün bir öğrencimizin yer bulamadığı gerekçesi ile geri dönmesini bu toprakların bir evladı olarak kabullenemedim. Bu anlamda KYK’da ki görevimde başlar başlamaz, kadromuzu kurduk, hizmetlerimizi geliştirdik, yurt alanlarımızı ayarladık ve kısa sürede çalışmalarımıza hız verdik. Bu süreçte kurumların teşkilat yapısında bir değişiklik oldu. Kredi Yurtlar İl Müdürlükleri ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri kapanarak bu iki kurum birleşti. Bu iki kurumu kapsayan yeni bir müdürlük oluşturuldu. Türkiye’nin her ilinde KYK yada Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürlüklerinden atamalar yapıldı. Muğla’da da bu göreve büyüklerimiz bizi uygun gördü. Bu anlamda Muğla’da en iyi hizmeti yapmak için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Nazik ziyaretiniz için sizlere teşekküre derim” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu Ömer İlman’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Bu tür görevlere bu toprakların yetiştirdiği isimlerin gelmesi bizleri mutlu ediyor. Sizde bir Muğlalı olarak ilimizin sorunları ve çözümleri konusunda yeterli bilgiye ve donanıma sahip bir isimsiniz. Kısa sürede çalışmalarınız da başarılı olacağınıza ve ilimize önemli katkılarda bulunacağınıza inancımız tamdır. Bu anlamda Hamle Medya Grubu olarak yapacağınız çalışmalarda her zaman yanınızdayız ve çalışmalarınıza destek olacağız. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.