Hamle; yeniliklere devam ediyor

Bu haber 08 Haziran 2009 - 0:00 'de eklendi ve 880 kez görüntülendi.
Hafize Nizamoğlu Acarhafize@muglahamle.com.tr

Hamle; kurumsallaşmaya verdiği önemle yeniliklere devam ediyor
Hamle Gazetesi, 21 Şubat 1977’de kuruldu. Dile kolay 32 yıllık bir hayatı geride bıraktı. Bizler Hamle’nin daha nice 33 yıllar yaşayacağına inanıyoruz. Bu inancımız, çok kıymetli okurlarımızın desteği ile besleniyor.
Öyle ki, 29 Mayıs akşamı Hamle Otel’de gerçekleşen ‘Yılın en iyileri ödül töreni’ ne olan ilgi ve katılım, Hamle Gazetesine bir kez daha hayat verdi.
Yılın En İyileri adayları, okurlarımız tarafından belirlenmişti.  ‘Yılın En İyileri’ ise yine okurlarımızca 81 bin oy kullanılarak seçildi. O akşam olduğu gibi, bugün de gazete köşemden siz değerli okurlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.
***
Kuruluşundan bu güne üç kuşak, Hamle hayatına tanıklık etti, ediyor da. Haberde objektif, yorumda özgür çizgisiyle, çağın teknolojisine sahip donanımı ve Muğla’nın en iyi ekibiyle, kendine yaraşır hedefleri, yaptığı ve yapacağı yeniliklerle daha nice kuşaklar, Hamle hayatına tanık olacaktır.
Üçüncü kuşak Hamleciler olarak bizler, belirli misyon ve vizyona sahip kurumumuz için kurumsallaşmanın ne denli önemli bir kavram olduğunun bilincindeyiz. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; Hamle, hedeflerine ulaşmak için yapacağı atılımlar açısından gerekli niteliğe ve dinamizme sahip bir kurumdur.
***
Bugünkü Hamle Gazetesinin ilk sayfasındaki farkı fark ettiniz mi?
Yeni logomuz ile;  Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ilerlediğimizin, O’nun ilke ve inkılaplarını yaşattığımızın altını bir kere daha çizmiş olduk.
Değerli okurlar, şunu da söyleyebiliyoruz ki;  yakın zamanda, renkli Hamle Gazetesini okumanın keyfine de varacaksınız.
İnsanlar en çok kendi gözleriyle gördüklerine ve kendi kulaklarıyla duyduklarına inanırlar ya, geçmişten bu güne olduğu gibi Hamle; kurumsal kimliğini ön planda tutarak, Muğla’nın gözü ve kulağı olmaya devam edecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.