Hamle Yeni Yaşını Kutluyor

Bu haber 21 Şubat 2019 - 1:40 'de eklendi ve 1.703 kez görüntülendi.

Yayın hayatına 21 Şubat 1977 tarihinde başlayan Hamle Gazetesi ilk günden bu yana okurlarının verdiği destek ve güven ile doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile 42. yılı geride bıraktı.

Metin Karakoç

Muğla’da 21 Şubat 1977 tarihinde yayın hayatına başlayan Hamle Gazetesi, okurlarının verdiği destek ve güven ile doğru, tarafsız ve objektif yayıncılık anlayışı ile 42. yılını geride bıraktı.

Kuruluşundan bu yana kamuoyunu tarafsız, doğru ve ilkeli bir habercilik anlayışı ile bilgilendiren Hamle Gazetesi, bu ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatına devam ediyor. Hamle Gazetesi’nin kurulduğu ilk günden bu yana Muğla halkının yanında olduğunu ve bundan sonra da olmaya devam edeceğini kaydeden Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, “Hamle; tarafsız, özgür ve yenilikçi yayınlarıyla bazen Muğla gündemini sizlere sunuyor, bazen gündem yaratıyor, bazense gündemin ta kendisi oluyor. Hamle Gazetesi, tarafsız ama Muğla’ya taraf bir yayın kuruluşudur. 21 Şubat 1977 yılında yayın hayatımıza başladığımız günden bugüne 12 bin 848. sayımıza ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin bölünmez bütünlüğünden, birlik ve beraberliğimizden taviz vermeden halkımızın yanında yer aldık, almaya devam edeceğiz. Gazetemizin kuruluşunun ilk gününden itibaren desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz Muğla halkına teşekkürlerimi sunarım” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.