Hamle Otel’de bir araya geldiler « Hamle Gazetesi

Hamle Otel’de bir araya geldiler

Bu haber 08 Mayıs 2019 - 0:19 'de eklendi ve 971 kez görüntülendi.

Ortaklar Öğretmen Lisesi 1979 yılı mezunları Akyaka’da Hamle Otel’de 40 yıl sonra bir araya geldi. 40 yıl sonra bir araya gelen okul arkadaşları eski günleri yad ederek gençlik anılarını tazeledi.

Kadir Tamer

Ortaklar Öğretmen Lisesi 1979 yılı mezunları Akyaka’da Hamle Otel’de 40 yıl sonra bir araya geldi. Hamle Otel’de 40 yıl sonra bir araya gelen okul arkadaşları anılarla geçen bir hafta sonu yaşadı.

Organizasyon hakkında bilgi veren Ortaklar Öğretmen Lisesi 1979 yılı mezunlarından Uluhan Korkut, 1979 yılı mezunu 58 öğrencisi ve aileleri olmak üzere toplam 98 kişi bir araya geldiklerini söyledi. Okul anılarını yeniden yaşadıklarını anlatan Korkut, “Muğla, Nazilli, Antalya, Edirne ve bir çok ilde bulunan 1979 mezunları ile Akyaka’da Hamle Otel’de bir araya geldik. Geçtiğimiz yıl küçük bir grup ile ilk buluşmamızı gerçekleştirmiştik. Ancak bu yıl organizasyonumuz daha geniş katılım ile oldu. Okul arkadaşlarımız ile 40 yıl sonra yeniden bir araya gelmek güzeldi. Anılarımız canlandı, sanki o günlere, o günkü heyecanları yeniden yaşadık. Akyaka’da arkadaşlarımız ile birlikte azmak turu yaptık, çeşitli aktivelere katıldık. 40 yıl sonra yeniden bir arada olmanın verdiği mutluluğu anlatmak mümkün değil. Bundan sonra her yıl buluşmalarımızı geleneksel hale getirme kararı aldık” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Hüseyin Girinci 10 Mayıs 2019 / 14:08

40 yıl sonra,aynı duygu ve heyacanı yaşamak güzeldi.