Hamle Medya Grubu’ndan Başkan Gürün’e ziyaret

Bu haber 15 Mayıs 2014 - 0:34 'de eklendi ve 567 kez görüntülendi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Hafize Nizamoğlu Acar ve Burak Nizamoğlu Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Konuşan Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, “ Zorlu bir seçim süreci yaşandı. Burada başkanlık size nasip oldu. Tabi benim için ilginç olan şey şu Muğla Büyükşehir olduğu sürece birçok başkanlar gelip gidecek ama kurucu başkan olmak herkese nasip olmayacak. Tabi bu açıdan sorumluluğunuz daha fazla teşkilatlanma, kadrolaşma ve sistemin kurulması zaman alacak. Ama benim sizin açınızdan şanslı gördüğüm en azından belediye başkanlığı konusunda deneyiminiz var. Muğla hepimizin ortak sevdası ve hepimiz bu geminin içinde yüzüyoruz. Muğla’da her şey düzgün giderse hepimiz mutlu oluyoruz. Ben başarılı olacağınıza inanıyorum. Bugün yönetim kurulu olarak sizi tebrik etmek için geldik” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ise, “ Gerçekten Muğla’nın Büyükşehir olmakla çok önemli şeyleri kazandığını düşünüyorum. Kanundan kaynaklanan bir takım köylerin kapatılması ile ilgili muhalefetimizi her zaman söyledik. Onu yapmamaları gerekiyordu diye düşünüyorum. Ama onun dışında global olarak yaptığımızda hesabı ve alttan icmali çıkardığımızda Muğla Büyükşehir olarak çok büyük avantajlara sahip. Tabi yine bir az önce ifade ettiğiniz gibi 31 Mart’tan itibaren Büyükşehir oldunuz dediler. Ve biz şimdi Büyükşehir’i yeniden kuruyoruz. Yani ben bunu şuna benzetiyorum, bu evde oturacaksın dediler biz de eşya ile geldik ortaya yığdık. Elimizdeki eşya neyse dışardan toplandı. İl Özel İdaresinden geldi, belediyelerden geldi, Muğla Belediyesi’nden geldi. Biz de salonun ortasına eşyayı yığdık. Şimdi süratle bu kutuları açıp açıp, işte misafir odasını, mutfağı, oturma odasını misafir odasını yerleştiriyoruz.  Bunun içerisinde eksik olan var, fazla olan var, yeterli olmayan var. İşte hanımlar için söylüyorum mutfakta demode olmuş bir bulaşık makinesi varsa onun yenisi gerekiyor. Tabak çatlaksa onu değiştireceğiz, eksikse onu tamamlayacağız. Ve dolayısı ile de kuruluşu tamamlayıp evi yerleştirip evi çalışır, oturulur ve yemek yenir hale getirmemiz lazım” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.