Hamle Grubundan Karaaslan’a nezaket ziyareti

Bu haber 08 Mayıs 2014 - 23:39 'de eklendi ve 942 kez görüntülendi.

hamleulaHamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hafize Nizamoğlu ile Burak Nizamoğlu, Ula’nın yeni Belediye Başkanı Ümit Karaarslan’a nezaket ziyaretinde bulundular.

İlkay Yıldız

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hafize Nizamoğlu ile Burak Nizamoğlu Ula’nın yeni Belediye Başkanı Ümit Karaarslan’a nezaket ziyaretinde bulundular. Belediye Başkanı Karararslan tarafından karşılanan Hayati Nizamoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Hafize Nizamoğlu ile Burak Nizamoğlu, uzun süre sohbet ederek fikir alış verişinde bulundular.

Ziyarette konuşan Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Karaarslana başkanlık görevinde başarılar diledi. Zorlu bir seçim süreci geride bırakıldığını belirten Nizamoğlu, “Ula Akyaka’dan başlayarak özellikle Sakarın alt kesimindeki köylerin mahalle olması birçok ihtiyaçları da sizin çözmenizi gündeme getirdi. Bu konuda önceki dönemden bir tecrübeniz var. Güzel hizmetler vereceğinize inanıyorum. Bu toplum, bu ülke, Muğla hepimizin. Sizin başarılarınız bizim faydalarımız olur. Başarısızlıklarınızda bizim zararımız olur. Yönetim kurulu üyelerimizle beraber size hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Başarılar dileriz” dedi.

Ula Belediye Başkanı Ümit Karaarslan ise, önemli bir görev üstlendiklerini bunu da en iyi şekilde yerine getireceklerini söyledi. Önemli olanın kamu kaynakları verimli kullanılması olduğunun altını çizen Karaarslan, şunları söyledi:

“Yeni bir yönetim sistemi var Türkiye’de. Dolayısı ile köylerin kalması anlamında orda ki tüzel kişiler kalktığı için tamamen bizim olaya müdahale etmemiz gerekiyor. Oradaki en basit yol tamiri bile bize bakıyor. Yeni bir yönetim anlayışı olduğu için bir takım zorluklar çekeceğiz ama biz bu işin üstesinden geliriz.  Biz bu işin ustasıyız. Yeter ki iyi niyet olsun. Bazı sıkıntılarımız var. Akyaka kaynaklı sorunlarımız var. Orada imar sorunları var. Orda devletin en iyi şekilde kontrolü ele alması gerekiyor. Tabi buna sadece belediyenin gücü yetmez. Bu konuda ÖÇK ve Kaymakamlığın bu konuda bize destek vermesi gerekiyor. Bizde kendi görev alanımız içinde en iyi olanı yapacağız.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.