Hamle Grubu Amir Çiçek’i ziyaret etti

Bu haber 30 Aralık 2015 - 22:49 'de eklendi ve 747 kez görüntülendi.

valiziyaret (2)Hamle Medya Yönetim Kurulu Üyeleri ve Hamle Gazetesi yöneticileri Muğla Valisi Amir Çiçek’i makamında ziyaret etti.
Verda Kartal
Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar, Genel Yayın Koordinatörü İsmail Atasever ve Hamle Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kadir Tamer, Muğla Valisi Amir Çiçek’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, 2015 yılında il genelinde bulunan kamu ve kuruluşların başarılarından dolayı teşekkür ederek, “Zor bir yılı geride bıraktık. Son günlerini yaşadığımız 2015 yılında Muğla’da turizmden tutun emniyet, orman yangınlarının önlenmesi, düzensiz göçmen olayları gibi birçok önemli konuda kurumlarımız başarılı çalışmalara imza attı. Bu başarının ardında Sayın Valimizin büyük özverisinin bulunduğunu da yakından biliyorum. Özellikle Sayın Valimizin her alanda ki gelişmeleri yakından takip etmesi, ilimiz adına çok yerinde bir karardır. Bu anlamda Muğla için yaptığınız başarılı çalışmalar için size teşekkür ediyorum ” dedi.
Hamle Medya Grubu’nun ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğunu kaydeden Vali Çiçek ise, “2015 yılında şehrimizin problemlerini, gelişme alanlarını, güçlü yönlerini, avantajlarını ‘ortak akıl, kollektif hareket ve çözüm odaklı’ çalışarak gerçekleştirdik. 2015 yılında hayata geçirilen ve devam edilen projelerle Muğla’nın kalkınması için önemli gelişmeler kaydedildi. Hedefe ulaşmak, ona inanmak ve bu uğurda çalışmakla olur. Hedefimiz; ilimizin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden kalkınması için sürdürülen projelerin tamamlanması ve yeni projelerle bu güzel şehrimizin layık olduğu seviyeye yükselmesidir. Bu çalışmalarımızda yaşanan bütün bu gelişmeler şüphesiz kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşlarının ve Muğlalı kardeşlerimizin bize katkıları, şehirle aramızda güçlü bir muhabbet bağı oluşmasının sonucudur. Şehirle aramızda oluşan bu pozitif enerjiyi her an hissederek arkadaşlarımızla enerjimizin son noktasına kadar hizmet etmeye gayret ettik. Bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Çiçek sözlerini şöyle tamamladı:
“Yeryüzü Cenneti olan ilimizin sahip olduğu doğal, kültürel, tarihsel zenginlikleri sosyo-kültürel alanda daha çok gelişmesi için, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda sizlerle birlikte çok çalışarak başaracağımıza inanıyorum. Nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerin vasıtası ile Muğla’da yaşayan herkesin yeni yılını en içten duygularla kutlar, 2016 yılının şehrimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, sağlık, mutluluk getirmesini dilerim.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.