Hamle Gazetesi ve Hayati Nizamoğlu

Bu haber 05 Şubat 2018 - 1:41 'de eklendi ve 1.016 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Hayati Nizamoğlu Hamle Medya Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Hamle Gazetesi ile uzun yıllardan beri çalışırım Sayın Nizamoğlu’ndan şimdiye kadar bir tane arpa ağırlığı kadar laf duymadım yani sen şu yazıyı niye yazdın niye yazmadın konuşmalarını yapmadı. Bu da kendisinin büyüklüğünü gösterir. Benim siyasi görüşümle Sayın Nizamoğlu’nun siyasi görüşü ayrı ayrıdır. Öyle de olduğu halde yine çalışmalarımızı güzelliklerle sürdürüyoruz. Hayati Bey sosyal yönlü, Atatürk sevdalısı, milliyetçi bir yapıya sahip aynı zamanda demokrat görüşlülüğü ile bilinen saygın bir isimdir. Öyle de olduğu için Muğla’da birçok dernek kuruluşlarında başkanlık ve yöneticilik yapmaktadır. Hoşgörülü bir kişiliğe sahiptir Sayın Nizamoğlu.

Sevgili okurlarım, Hamle Gazetesi’nde çalışmak ayrı bir ayrıcalıktır. Patronundan ustasına hepsi sevgi ve saygı içinde bulunurlar. Hayati Bey hiçbir zaman patronmuş gibi hareket etmez her çalışanla iç içedir. Öyle de olduğu için kendisi de sevginin yanı sıra saygı görür. Matbaadan tutun muhasebeye yani anlayacağınız kuruluş içinde çalışanlar bir ağabey-kardeş gibi çalışırlar.

Sevgili okurlarım, Hamle Gazetesi’nin hele bir oturduğu o da vardır başlarını kaldırmadan gece gündüz çalışmayı severler, hem de zevkle. İşte böyle bir gazetedir Hamle Gazetesi. Hamle Gazetesi’nin Yazı İşleri Müdürü olan benim de bir kızım kadar sevdiğim Hafize Nizamoğlu Acar tam bir iş kadınıdır. Dil tatlılığı ve güler yüzlülüğünü elden bırakmaz. Hamle’de çalışanların çok sevdiği renkli bir isim olduğunu da söyleyebilirim. İşi gücü Hamle Gazetesi’ni daha büyütmektir. Yine sevecen Yazı İşleri Müdürü olan Kadir Tamer’e soracak olursanız anlatmaya gerek yok. Çünkü Sayın Tamer’in işi gücüde sorumlu olarak acaba Hamle Gazetesi’ni daha nasıl güzel çıkarabiliriz düşüncesi ile evine bile zor gidebilen bir Yazı İşleri Müdürü’müzdür Kadir Tamer evladımız.

Sevgili okurlarım, Muhittin Direk, İlkay Yıldız, Şenol Yağlı’ya gelince tıpkı Kadir Tamer’in yoğun çalıştığı gibi bu evlatlarımızın da gecesi gündüzü yok. Tam anlamı ile hepsi de bir kardeş havası içinde sen ben demeden çalışmalarını sürdürüyorlar, hem de sıkıntı vermeden. Kendilerini de ben kendi yakınım gibi evlat gözüyle bakarım, onlarda bunun karşılığını en iyi bir şekilde yerine getirirler.

Sevgili okurlarım, Hamle Gazetesi’nin beyin takımı olan Gazeteci Yazar Özgür Özcan unutulur mu elbette unutulmaz. Yazmış olduğu köşe yazıları ile hiçbir zaman gündemden düşmez Özcan Özgür kardeşim. Lafın sonu Hayati Nizamoğlu’nun gazetesinde çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyebilirim sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.