Hamle ’den Hakan Çetinkaya’ya Ziyaret

Bu haber 28 Aralık 2015 - 23:31 'de eklendi ve 849 kez görüntülendi.

Hamle Ziyaret (1)Hamle Medya Yönetim Kurulu Üyeleri ve Hamle Gazetesi yöneticileri Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti.
Verda Kartal
Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar, Genel Yayın Koordinatörü İsmail Atasever, Hamle Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kadir Tamer Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, “Hamle Medya Grubunu 40 yıla yakın bir süredir Muğla halkına hizmetle görevlendirip yaşattık ve bu günlere geldik. Sizi ziyaret etmekten büyük keyif alıyoruz. Çünkü çok başarılı bir teşkilatın başındasınız. 2015 yılında gerek yoğun turizm hareketi, gerek aşırı göçmen yığılması gibi birçok hadiseyi başarıyla yönettiniz. Ve Muğla’da asayiş bakımından gerçekten çok iyi bir performans gösterdiniz. Ayrıca iki seçim yaşadınız buda emniyet teşkilatını çok yoran veya çalışmaya zorlayan bir gelişmeydi. Biz Hamle olarak sizin çalışmalarınızı keyifle izliyoruz. Başarılarınızın devamlı olmasını istiyoruz. Şahsınızla bütün emniyet teşkilatınızın yeni yılını kutluyoruz. İnşallah 2016, 2015’den daha güzel bir yıl olur” diye konuştu.
Nazik ziyaret için teşkilatı adına çok teşekkür eden İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ise, “2015 yılı bizim için çok kolay bir yıl olarak geçmedi. Lakin görevlerimizi her zaman olduğu gibi en iyi şekilde yapmak için tüm teşkilat personelimizde bizde gayret gösterdik. Bu anlamda takdirlerinize mahzar olmak bizim için bir onurdur. 2016 yılında da aynı ciddiyet, aynı gayret, aynı azimle çalışacağız inşallah 2016 yılı öncelikle ilimize, tüm yurdumuza huzur, mutluluk, güven getirir. Ben ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.