Hamle 43 yaşında

Bu haber 22 Şubat 2019 - 1:56 'de eklendi ve 786 kez görüntülendi.

Yayın hayatına 21 Şubat 1977 tarihinde başlayan Hamle Gazetesi ilk günden bu yana okurlarının verdiği destek ve güven ile doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile 42. yılı geride bıraktı. Hamle Medya çalışanları sektördeki 43. yılını hep birlikte pasta keserek kutladı.

Muhittin Direk

Yayın hayatına 21 Şubat 1977 tarihinde başlayan Hamle Gazetesi ilk günden bu yana okurlarının verdiği destek ve güven ile doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile 42. yılı geride bıraktı. Hamle Medya çalışanları sektördeki 43. Yılını hep birlikte pasta keserek kutladı.

Hamle Gazetesi’nin büyük emeklerle bugünlere geldiğini kaydeden Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, “İnsan ömrü ilerlerken yirmili yaşlar kırklı yaşlar hep dönüm noktalarıdır. Şirketlerin hayatında 43 yıla varmak çok önemlidir. Türkiye’de kurulan firmaların yüzde 80’i ilk 5 yıl içinde kapanıyor. Hamle’nin mayası sağlam ki bu yıllara geldi. Burada hepimizin çok emeği var. Bu bir ekiple gerçekleştirilen bir iş. Ne birimiz önde ne birimiz arkada. Yumruğumuzu bir yere vurarak bugünlere ulaştık. Sektörün en iyi firması haline geldik. 43 yıla girerken sizlerle beraber olmaktan, sizin gibi arkadaşlara sahip olmaktan gurur duydum. Her zaman sırtımı gönül rahatlığıyla döndüm ve her zaman kendime size emanet ettim. Siz de her konuda bana inandınız güvendiniz. Allaha şükürler olsun ki bu güvenle ilerledik. Bu duygularla şirketimizin kurucularına, bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese, vefat edenlere Allahtan rahmet dileyerek sağ olanlara da uzun ömürler dileyerek teşekkür ediyorum. Hamle Muğla’nın klasiğidir, bayrağıdır ve her zaman en iyisidir. Şimdiye kadar en iyisi kelimesini kullanmadık yayın hayatımızı mütevazı bir şekilde sürdürdük. Nice uzun yıllarda beraber olmak dileğiyle geleceğe emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Daha sonra konuşan Hamle A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar, “Dile kolay 43 yıl geçti. Yıllar gelir geçer önemli olan dostluklardır. Sizler bizlere, bizler de sizlere emanetiz. Nice 43 yıllar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Hamle Medya çalışanları 43. yıl anısına hazırlanan pastayı birlikte kestiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Amir Çiçek Önceki Muğla Valisi 22 Şubat 2019 / 11:35

Yaptığınız dürüst, tarafsız, objektif yayınlarla medya sektörü içinde önemli bir yer edindiğinizi belirterek daha nice yüz yıllar yaşaması dileğiyle başta hamle gazetesi imtiyaz sahibi ve diğer görevlilerini kutluyorum. Haber muhabirlerine Allahtan güç, yazarların da kalemlerinin mürekkebi bitmesin.