Hamle 37 yaşına girdi « Hamle Gazetesi

Hamle 37 yaşına girdi

Bu haber 21 Şubat 2013 - 9:18 'de eklendi ve 1.169 kez görüntülendi.

hamle37 yasinda1235Hamle Gazetesi bugün 37. Yaşına girdi. 21 Şubat 1977 tarihinde yayın hayatına başlayan Hamle Gazetesi 37 yıldır okurlarının verdiği destek ve güven ile doğru, tarafsız ve objektif yayıncılık ile 36 yılı geride bıraktı. Hamle’nin kuruluş yıldönümü ile ilgili olarak Muğla valisi Fatih Şahin ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar kutlama mesajı gönderdi.
Haber Merkezi
21 Şubat 1977 yılında yayın hayatına başlayan Hamle Gazetesi, bugün 37. Yaşına girdi. Yayın hayatına başladığı 1977 yılından bu yana demokrasinin kesintiye uğramışı dışında yayın hayatına ara vermeden sürdüren Hamle Gazetesi’nin 37. Yaşına girmesi nedeniyle Muğla Valisi Fatih şahin kutlama mesajı gönderdi.
Vali Şahin mesajında, “Muğla’da faaliyetlerini sürdürmekte olan Hamle Gazetesi’nin 37’inci yılına ulaşmış bulunduğunu memnuniyetle öğrenmiş bulunuyorum. Kuruluş yıldönümünüzü kutlar, tüm gazete çalışanlarına sağlık, başarı ve esenlikler dilerim” dedi.
Hamle Gazetesi’nin 37 yaşına girmesi ile ilgili olarak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar da kutlama mesajı gönderdi. Rektör Harmandar mesajında, “Hamle Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutlar, çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim” dedi.
Öte yandan Hamle Gazetesi tarafından düzenlenen ‘Yılın EN’leri yarışmasında adaylara oy verme işlemleri de devam ediyor. Mart ayı içinde sona erecek ‘Yılın EN’leri yarışması için Hamle Gazetesi’nin arka sayfasında bulunan adaylardan en fazla üçü işaretlenerek Hamle Gazetesi’ne gönderilmesi devam ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Lale Aytaman 21 Şubat 2013 / 15:58

Değerli Hamle ailesinin 37. Kuruluş Yıldönümünü candan kutlar daha nice başarılı yayın yıllları dilerim.
Selam ve sevgiler
Dr. Lale Aytaman
Vali(E)
20. Dönem Milletvekili