Haluk Levent Hamle Oteli seçti

Bu haber 22 Temmuz 2013 - 9:25 'de eklendi ve 1.401 kez görüntülendi.

halukleventhamle12134561321Kaliteli tatil ve dinlenmek isteyen herkesin yaptığı gibi Türk Rock Müziği’nin güçlü sesi Haluk Levent’de Akyaka Hamle Otel’i tercih etti.

Hasan Telli
Kaliteli tatil ve dinlenmek isteyen herkesin yaptığı gibi Türk Rock Müziği’nin güçlü sesi Haluk Levent’de Akyaka Hamle Otel’i tercih etti.
Türk Rock Müziği’nin güçlü sesi Haluk Levent, düzenlenen bir organizasyonla Çetibeli’ndeki Forest Park’ta bir konser verdi.
Çiftlik ortamına sahip mekanda kır düğün alanına kurulan sahnede yaklaşık 500 kişiye şarkılarını söyleyen Haluk Levent, esprileriyle de geceye damgasını vurdu. Zaman zaman sahneden inerek kendisini izlemeye gelenlerin arasında şarkılarını seslendiren Haluk Levent, yaklaşık 1,5 saat boyunca sahnede kaldı. Başarılı sanatçı Haluk Levent, geçmişten bugüne sevilen şarkılarını seslendirdi.
Konser sonrası dinlenmek için Akyaka Hamle Otel’i tercih eden Haluk Levent; “Eşsiz doğası ve sakinliği ile dikkat çeken bu güzel beldede en az belde kadar güzel Hamle Oteli seçtim. Dünya üzerinde bir cennet varsa orası da sanırım Gökova ”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.