Hacı’dan büyük başarı « Hamle Gazetesi

Hacı’dan büyük başarı

Bu haber 15 Mayıs 2013 - 20:55 'de eklendi ve 850 kez görüntülendi.

hacidanbasar132131654131Türkiye Enduro Şampiyonasını takip eden Bodrum’lu sporcu Mustafa Özkeskin Adana’da gerçekleştirilen enduro yarışında ikinci oldu.
Haber Merkezi
Türkiye Enduro Şampiyonasını takip eden Bodrum’lu sporcu Mustafa Özkeskin Adana’da gerçekleştirilen enduro yarışında ikinci oldu. Türkiye Enduro Şampiyonası 3. Ayak yarışı hafta sonu Adana merkezde gerçekleştirildi. Çukurova Motosiklet kulübü tarafından gerçekleştirilen organizasyona Bodrum’dan Bülent Öztürk ile Mustafa Özkeskin (Hacı) katıldı. Bu yıl Gas Gas sponsorluğunda yarışan Mustafa Özkeskin oldukça hızlı ve düz parkurda ikinci oldu. Yarış içerisinde küçük bir kaza geçiren Mustafa Özkeskin sağlık ekibinin müdahalesinden sonra yarışa devam etti.
Gas Gas Türkiye Racing Team sporcuları Burak Özdemir birinci, Kunter Kuşçu üçüncü, Mustafa Özkeskin’de ikinci olarak önemli puanlar aldı.
Enduro şampiyonası kapsamında Adana’da ilk defa bir yarış düzenlendiğini ifade eden Mustafa Özkeskin, “Adana oldukça önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptı. İlk kez böyle bir organizasyon düzenlenmesine rağmen oldukça iyiydi. Ufak tefek aksaklıklar yaşansa da genel olarak büyük bir sıkıntı yaşanmadı. Aşırı yağış nedeniyle sonradan hazırlanan parkurda işaretlemeler eksik kaldı. Türkiye Şampiyonası 3. Ayak yarışında da çok önemli puanlar aldım. Bir sonraki yarış Temmuz ayında Ankara’da. Bu yarış için hazırlıklarımıza başladık. Bodrum Motosiklet Kulübü Yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.