Haberimiz ses getirdi

Bu haber 25 Ekim 2016 - 0:12 'de eklendi ve 815 kez görüntülendi.

img_6990Zihni Derin Caddesi’nde yaklaşık bir ay önce MUSKİ tarafından başlatılan alt yapı çalışmalarının 6 Ekim tarihinde tamamlanmasına rağmen yolun düzenlenmemesiyle ilgili gazetemizde manşetten verdiğimiz ‘Çile Yolu’ isimli haber ses getirdi. Zihni Derin Caddesi’nde kazılan yolun asfaltlama çalışmaları haberimizin çıkmasından hemen sonra başladı.

Haber Merkezi

Zihni Derin Caddesi’nde yaklaşık bir ay önce MUSKİ tarafından başlatılan alt yapı çalışmalarının 6 Ekim tarihinde tamamlanmasına rağmen yolun düzenlenmemesiyle ilgili gazetemizde manşetten verdiğimiz ‘Çile Yolu’ isimli haber ses getirdi. Zihni Derin Caddesi’nde kazılan yolun asfaltlama çalışmaları haberimizin çıkmasından hemen sonra başladı. Asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından 1 aydan bu yana kapalı kalan yolun önümüzdeki günlerde trafiğe açılması bekleniyor.

Yaklaşık bir ay önce MUSKİ tarafından yeni yağmur suyu ve içme suyu hattı çalışmaları başlayan Zihni Derin Caddesi’nde çalışmaların 6 Ekim tarihinde tamamlanmasına rağmen tamamen kazılan yola düzenleme çalışmaları yapılmaması vatandaşı çileden çıkarmıştı. 6 Ekim tarihinde tamamlanan çalışmaların ardından Zihni Derin Caddesi üzerinde gerçekleşen doğalgaz çalışmaları da sona erdi. Çalışmaların tamamlanmasına rağmen trafiğe kapalı olan yolun asfaltlama çalışmalarının ne zaman başlayacağı merak konusu olmuştu. Durumu gazetemiz manşetine taşımamızın ardından ise geçtiğimiz Pazar günü adı geçen caddede asfaltlama çalışmalar başladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.