Güzelköy’e ziyaretler devam ediyor

Bu haber 30 Aralık 2015 - 22:43 'de eklendi ve 1.736 kez görüntülendi.

Güzelköy'e ziyaretler devam ediyor (3)Yatağan’ın Bozüyük Mahallesi’nde çevrilen Güzel Köylü dizisi Star Televizyonu’nda izlenme rekorları kırmıştı. Gizem Karaca ve Berk Cankat (Gül ve Cemal) ’in başrollerini paylaştıkları Güzey Köylü dizisi sona erdiği halde Bozüyük (Güzelköy) hala vatandaşların uğrak yeri haline geliyor.
Hüseyin Kocabıyık
Yatağan’ın Bozüyük Mahallesi’nde çevrilen ve izlenme rekorları kıran Güzel Köylü dizisinin çekildiği Bozüyük Köyü ilgi görmeye devam ediyor.
Bozüyük(Güzelköy) dizisinin Muhtarı Emekli Öğretmen Vahdet Beçin, “Güzel Köylü dizisi çekimleri yapıldığı günlerde mahallemiz vatandaşlar tarafından dolup taşıyordu. Köylülerimizde kazanç sahibi oluyorlardı. Çok sayıda köylümüzde Güzel Köylü dizisinde rol alıp para kazanıyorlardı. Şimdi kış ayları olmasına rağmen mahallemize değişik illerden insanların gelmesi herhalde dizi oyuncuları Gizem Karaca ve Berk Cankat büyük bir intiha bırakmışlar ki arayıp soranları çok. Yine ayrıca Pınarbaşı Tesisleri de görülmeye değer. İnşallah yeni bir dizi daha çekilir de köyümüz daha da canlanır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.