Güvenli yollar için çalışmalara devam ediliyor

Bu haber 11 Nisan 2015 - 0:53 'de eklendi ve 617 kez görüntülendi.

guvenliyolarMuğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, birçok İlçede yürüttüğü yol bakım çalışmalarını tamamladı.
Haber Merkezi
Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım Bakım Şube Müdürlüğü’nün yürüttüğü yoğun çalışma programı kapsamında ekipler, Seydikemer İlçesi Çatak Mahallesinde heyelandan zarar gören yolların bakımını tamamladılar ve Yaka Mahallesinde yol genişletme çalışmalarını yaparak güvenli ulaşım için tüm önlemleri aldılar.
Ekipler, Köyceğiz İlçesi Ekincik Mahallesinde de heyelan çalışmalarına aralıksız devam ederken Yatağan İlçesi Hisarardı Mahallesi’nde bulunan köprünün bakım ve onarım çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine tekrardan açtı.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Hida Kılıç çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Daire Başkanlığımız olarak ekiplerimizle beraber vatandaşlarımızdan gelen her türlü talep ve şikayete çözüm üretip sorunları çözmek ve vatandaşlarımızın mağduriyetini giderebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Mevsim sıcaklıklarının düzelmesi ile önümüzdeki aylarda daha iyi ve güvenli yollar için ekiplerimizle daha yoğun ve hummalı çalışmalar yürüteceğiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.