Gümüş’ten 15 Temmuz mesajı

Bu haber 16 Temmuz 2018 - 3:05 'de eklendi ve 461 kez görüntülendi.

Muğla Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Gümüş 15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Nazife Taşdelen

Muğla Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Gümüş 15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile bir mesaj yayınladı. Federasyon Başkanı Gümüş mesajında, “Hain kalkışmanın 2.yılını doldurduğumuz bu günlerde. Ülkemizin ne kadar ağır bir darbeden kurtulduğu daha iyi anlaşılmaktadır” dedi

Muğla Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Gümüş yazılı mesajına şöyle devam etti, “Sevgili Muğlalı Hemşehrilerim ve dava arkadaşlarım muhtarlarımız. Hain kalkışmanın 2.yılını doldurduğumuz bu günlerde. Ülkemizin ne kadar ağır bir darbeden kurtulduğu daha iyi anlaşılmaktadır. Hainlerin Ülkemizin üzerinde oynandığı oyunlar, aradan geçen iki yıla rağmen hala ortadan tam olarak kalkmadığını görmekteyiz, yıllarca içimize sızan bu hainler, planlı bir şekilde Ülkemizi ele geçirmenin hesaplarını yapmışlardı. Ancak, başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm halkımızın dik duruşu ile bu darbe girişimi bertaraf edilmiştir. Sevgili vatandaşlarım, Milletimizin güç birliği yaparak önlediği bu acımasız darbe girişimini, bugün şenliğe çevirmemiz ve kutlamamız, başta Fetö haini ve yandaşlarının, Türk adaleti önünde birer birer gerekli cezalara çarptırılmalarını görmekten son derece mutlu olduğumu belirtmek isterim bu vesileyle bir kara gün olarak kabul ettiğimiz 15 Temmuzu asil Milletimizin bir bayramı olarak kutlanmasını büyük mutlulukla ”İzlemek den onur duyuyorum. Ben ve dava arkadaşlarım olan Muhtarlarımız, bir daha böyle 15 Temmuzların yaşanmaması dileği ile saygılarımı sunarım”.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.