Güllük’te yeni hanımeli pazarı

Bu haber 19 Temmuz 2018 - 3:16 'de eklendi ve 582 kez görüntülendi.

Milas Belediyesi’nin sosyal yaşam adına planladığı yeni bir projesi daha hayata geçirildi. Bayanların aile bütçelerine katkı sağlamak adına el işi ürünlerini sergileyip pazarlamalarına olanak sağladı.

Nazife Taşdelen
Milas Belediyesi’nin sosyal yaşam adına planladığı yeni bir projesi daha hayata geçirildi. Bayanların aile bütçelerine katkı sağlamak adına el işi ürünlerini sergileyip pazarlamalarına olanak sağladı. Milas’a bağlı Güllük mahallesinde bayanların bin bir emek vererek yaptıkları el işi örgüler ve kendi üretmiş oldukları ürünlerin satışının yapılması amacıyla ” Hanımeli Pazarı “kuruldu.

Güllük mahallesi Yalı mevkiinde bulunan alana kurulan yeni hanım eli pazarında Güllük’lü hanımlar kendi ürettikleri ürünlerini satma imkanı bulacak.Hanımlarımızın ekonomik hayata katılımlarını artırmak ve girişimciliklerini desteklemek amacıyla Ören ve Güllük mahallelerinde Hanımeli Pazarımıza kurduklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; Pazarda stant açarak ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen bayanların Hanımeli pazarlarına yoğun talepte bulunduğunu kaydetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.