Gülçin ve Yasin dünya evine girdi

Bu haber 05 Eylül 2014 - 0:00 'de eklendi ve 1.029 kez görüntülendi.

MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz’ın oğlu Yasin Korkmaz, Gülçin Kürklüoğlu ile dünya evine girdi. Görkemli bir düğün töreninde birleştiren çiftin nikahını Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş yaparken çiftin şahitliğini ise MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan yaptı.

Cem Durna

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ile Merhum Hatice Korkmaz’ın oğlu Yasin ile Esnaf Feridun ve Aysel Kürklüoğlu’nun kızları Gülçin düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

duunCNS tesislerinde düzenlenen düğün töreninde Gülçin ve Yasin çiftinin nikahını Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş kıydı. Çiftin şahitliğini ise MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan yaptı.

Erdoğan, genç çiftlere mutluluk dilerken, “Evliliklerin zorluklar içinde geçtiğini söylemek istiyorum. Zor günlerde bir birinize sahip çıkmanızı temenni ediyorum. Bu zor süreçte ata sözünde olduğu gibi evi dişi kuş yapar bu yüzen evlilik cüzdanını genç kızımıza veriyorum” dedi.

Görkemli bir düğün töreni ile unutulmaz bir gece yaşayan genç çifti bu mutlu günlerinde Menteşe Belediye Meclis üyesi Salih Soykan, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Harun Akın, Kamu-sen il temsilcisi Eğitimsen Muğla İl Başkanı Mürsel Özata, ülkü ocakları üyeleri partililer ile her iki ailenin çok sayıda yakınları ve dostları katıldı.

Genç çifti bu günde yalnız bırakmayan davetliler, çalan müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar unutulmaz bir gece yaşadılar.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.