“Golden Çetesi” yetim kaldı

Bu haber 12 Ocak 2017 - 0:14 'de eklendi ve 618 kez görüntülendi.

“GOLDEN ÇETESİ” YETİM KALDI 12 KÖPEĞİ İLE BİRLİKTE YAŞAYAN ŞENOL ÖZBAKAN’IN İLGİNÇ VASİYETİ: “BEN ÖLÜRSEM KÖPEKLERİMİ DE UYUTUN”Bodrum İlçesi’nde “Golden Çetesi” olarak bilinen 12 köpeği ile yaşayan ve tüm aktivitelerini köpekleri ile gerçekleştiren 56 yaşındaki Şenol Özbakan hayatını kaybetti.

 

Bodrum İlçesi’nde “Golden Çetesi” olarak bilinen 12 köpeği ile yaşayan ve tüm aktivitelerini köpekleri ile gerçekleştiren 56 yaşındaki Şenol Özbakan hayatını kaybetti. Tüm yakınlarına ‘ben ölürsem köpeklerimi de iğne ile uyutun’ vasiyetinde bulunan Şenol Özbakan’ın vasiyeti duyanları şaşırttı.
Bodrum’da köpekleri ile aynı mekanı paylaşan ve gününün tamamını köpekleri ile geçiren 56 yaşındaki Şenol Özbakan, solunum sıkıntısı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yaklaşık bir haftadır Aydın’da tedavi gören Şenol Özbakan’ın ölümü sevenlerini üzerken Özbakan’ın yakınlarına ve tanıdıklarına köpeklerinin uyutulması yönündeki vasiyetinin yerine getirilip getirilmeyeceği merak konusu oldu. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.