Gökpınar Mahallesi Muhtarlığından panel « Hamle Gazetesi

Gökpınar Mahallesi Muhtarlığından panel

Bu haber 22 Temmuz 2019 - 0:32 'de eklendi ve 239 kez görüntülendi.

Muğla’nın Yatağan İlçesi Gökpınar Mahallesi Muhtarlığı tarafından organize edilen, İklim Değişikliği ve Tarıma  Yansımaları, Kırsal Kalkınma  ve Kooperatifleşme Kırsal Kalkınma Hibe  Destek Programları, Hayvancılıkta Alınacak önlemler Konulu Panel 25 Temmuzda Gökpınar Mahallesi Turgut Avcı Sosyal Tesislerde gerçekleşecek.

Muhittin Direk

Muğla’nın Yatağan İlçesi Gökpınar Mahallesi Muhtarlığı tarafından organize edilen, İklim Değişikliği ve Tarıma  Yansımaları, Kırsal Kalkınma  ve Kooperatifleşme Kırsal Kalkınma Hibe  Destek Programları ,Hayvancılıkta Alınacak önlemler Konulu Panel 25 Temmuzda Gökpınar Mahallesi Turgut Avcı Sosyal Tesislerinde gerçekleşecek.

Yatağan Gökpınar Mahalle Muhtarı Kudret Uçar; “Mahallemizde 25 Temmuzda yapılacak olan Panele Uluslar Arası Ankara Üniveristesi Doç Dr. Gökşen Çapar, Çukurova Üniversitesi Prof. Dr. Zeynep Zaimoğlu, Uluslararası Uzman Twente Üniversitesi Dr. Ertuğ Erçin, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Prof. Dr. Muammer Tuna ve ekibinin yanında Muğla Üniversitesinden katılımcılar ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Uzman Kadrosunun İklim Değişikliği ve Tarıma Yansımaları, Kırsal Kalkınma ve Kooperatifleşme  Kırsal Kalkınma Hibe Destek Programları, Hayvancılıkta Alınacak Önlemler  Konulu Panele bekliyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.