Gökova’da Her Mevsim Aynı Güzellik

Bu haber 09 Ocak 2014 - 8:34 'de eklendi ve 670 kez görüntülendi.

mevsim165615651Muğla’nın doğal güzelliği ile ünlü Gökova körfezinde kış aylarında olunmasına rağmen gün batımını izlemek isteyen vatandaşlar güneşin batış saatinde adeta Akyaka sahillerine akın ediyorlar. Güneşin batışını izlemek için gelen vatandaşlar eşsiz görüntü esnasında kıyıdan denize olta atarak balık avlanmayı da ihmal etmiyorlar
Kadir Tamer
Muğla’nın doğal güzelliği ile ünlü Gökova körfezinde kış aylarında olunmasına rağmen gün batımı izlemek isteyen vatandaşlar güneşin batış saatinde adeta Akyaka sahillerine akın ediyorlar.
Hava sıcaklığının 4 dereceye kadar düştüğü Muğla’da güneş ışıklarının Gökova körfezi ile buluşması herkesin ilgisini çekiyor. Özellikle akşam saatlerinde gün batımına yakın Akyaka sahiline gelen vatandaşlar soğuk havaya rağmen aileleri ile birlikte sahil boyunda gezmekten kendilerini alamıyorlar. Gün batımı sırasında bazı vatandaşlar aileleri ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi tercih ederken bazı vatandaşlar ise denize oltasını atarak doğal güneşle denizin birleşmesinden ortaya çıkan doğal güzelliğin keyfini çıkarıyorlar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.