Gökçekuyu’dan tapu personeline başarı belgesi « Hamle Gazetesi

Gökçekuyu’dan tapu personeline başarı belgesi

Bu haber 08 Mayıs 2019 - 0:13 'de eklendi ve 462 kez görüntülendi.

Seydikemer İlçe Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, en yoğun ve en iyi hizmet veren müdürlüklerin başında gelen Tapu Müdürlüğü çalışanlarına başarı belgesi verildi.

Kadastro müdürlüğü tarafından yaptırılan 22-a yenileme çalışmalarının bir kısmı olan ve 5. grupta bulunan Güneşli, Girmeler, Döğer, Çamurköy, Kadıköy, Alaçat, Çaykenarı, Karadere, Yakabağ ve Arifler mahallelerinde çalışmalar tamamlandı.
Bu mahallelerde yapılan çalışmalar sonucunda yeni tapular Seydikemer Tapu Müdürlüğünde dağıtılmaya başlandı.

Kaymakam Haktan Gökçekuyu yapılan çalışmaların ardından Tapu Müdürü Soner Şaşmaz’a, Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Sema Kılçar ve Personel Döne Doğan’a başarı belgesi verdi.
Müdürlüğe atandığı günden bugüne kadar başarılı işlere imza atan Tapu Müdürü Soner Şaşmaz, “İlçemizde 10 mahallede yaklaşık 11 bin taşınmazda çalışmalar bitirilerek vatandaşlarımıza yeni tapularını dağıtmaya başladık. Personellerimizin üstün gayretleri sonucu Seydikemer halkımızın en iyi hizmeti en kısa sürede alabilmesi için mesai saati gözetmeksizin çalışmalarımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.  Bilindiği üzere ilçemizde ayrıca 6. grup ihale kapsamında Hacıosmanlar, Minare, Kumluova, Gölbent, Eşen ve İzzettin mahallelerinde 22-a yenileme çalışmaları devam etmekte olup bu çalışmaları da en kısa sürede bitirip bu bölgedeki vatandaşlarımıza da yeni tapularını dağıtmaya başlayacağız. Seydikemer Tapu Müdürlüğü olarak hedefimiz, vatandaşlarımızın işlemlerini en kısa sürede tamamlayarak müdürlüğümüzden mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktır. Personellerimizle birlikte bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.