Gökcan’dan Hamle’ye ziyaret « Hamle Gazetesi

Gökcan’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 01 Haziran 2018 - 2:07 'de eklendi ve 787 kez görüntülendi.

Ak Parti Muğla 2. sıra milletvekili adayı Yelda Erol Gökcan Hamle Gazetesini ziyaret etti. Ziyarette Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Hamle Medya Yönetim Kurulu üyesi Burak Nizamoğlu ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar ile bir araya gelen Yelda Erol Gökcan, “Muğla için hep birlikte çalışacağız” dedi.

Muhittin Direk

Ak Parti Muğla 2. sıra milletvekili adayı Yelda Erol Gökcan Hamle Gazetesini ziyaret etti. Ziyarette Yelda Erol Gökcan, Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Hamle Medya Yönetim Kurulu üyesi Burak Nizamoğlu ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Muğla için her türlü çalışmayı yapmak istediğini kaydeden Yelda Erol Gökcan, “Seçim çalışmalarımıza başladık. Bu anlamda bir meslektaşım ve büyüğüm olarak sizleri ziyaret etmek istedim. 24 Haziran seçimlerinde Muğla’nın seçilebilecek sıralamadan tek kadın milletvekili adayıyım. Muğla için elimden gelen tüm çalışmayı mecliste gerçekleştirmek istiyorum. Sizlerin de vereceği destek ile kentimizin sorunlarının üstesinden geleceğimizi düşünüyorum” dedi.

Konuşmasında Muğla Ortak Akıl Birliği’nin (MAB) Devlet Hastanesi ve Sandras Dağı’ndan gelecek içme suyu projesi konusunda önemli çalışmaları bulunduğuna ve bu çalışmalardan dolayı MAB Dönem Başkanı Hafize Nizamoğlu Acar’a teşekkür eden Gökcan şunları söyledi:

Menteşe İlçesi’ne 2. Basamak Devlet Hastanesi’nin açılması konusunda Sağlık Bakanlığı’ndan karar çıktı. Şu anda proje çalışmaları devam ediyor. Yeni hastanenin 2019 yılında tamamlanması hedefleniyor. Yine Sandıras Dağı İçme suyu projesi de devam etmekte. Bu iki projede MAB olarak önemli çalışmalarda bulundunuz. Özellikle 2. Basamak Devlet Hastanenin açılması konusunda girişimleriniz vardı. Bu anlamda bir Muğlalı olarak sizlere teşekkür ediyorum. Mecliste bu iki konunun tamamlanması için elimden geleni yapacağım.”

Ziyaretinden dolayı Yelda Erol Gökcan’a teşekkür eden Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, “24 Haziran seçimlerinde hem bir kadın olarak, hem bir Muğlalı olarak hem de bir meslektaşımız olarak tanıdığımız bir ismin 2 sırada aday gösterilmesinden mutluluk duyduk. Hepimizin ortak derdi Muğla. Muğla’nın sorunlarının giderilmesi konusunda yapacağınız her çalışmaya sonuna kadar destek vereceğiz. Bu anlamda Muğla için üzerimize düşen ne görev varsa Hamle olarak yapmaya hazırız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.