Gökcan muhtarlarla buluştu

Bu haber 23 Haziran 2018 - 1:11 'de eklendi ve 535 kez görüntülendi.

AK Parti Muğla milletvekili adayı Yelda Erol Gökcan, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesinde Menteşe ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Sultan Kocakulak

AK Parti Muğla Milletvekili adayı Yelda Erol Gökcan, ““Türkiye’de organize sanayi olmayan 2 kent var. Birisi Tunceli, diğer ise maalesef Muğla” dedi.

AK Parti Muğla milletvekili adayı Gökcan, Türkiye’de organize sanayi olmayan iki şehir bulunduğunu bunlarında birinin Tunceli diğerinin Muğla olduğunu ve Muğla’nın hak ettiği yerde olmadığını kaydetti.

Gökcan, Menteşe Öğretmenevi’nde muhtarlara yaptığı açıklamada, AK Parti’nin Muğla’ya son 16 yılda önemli yatırımlar yaptığını ifade etti.

Seçim çalışmaları kapsamında tüm ilçeleri dolaştığını anlatan Gökcan, Muğla’nın birçok ilçesinin turizmden hak ettiği payı alıp gelişirken Menteşe ilçesinin bundan yoksun kaldığını dile getirdi.

Muğla’nın şehir olarak markalaşma sürecinin tamamlamak durumunda olduğunu anlatan Gökcan, Milas ilçesinde 3 yıldır uğraşlarının ardından organize sanayi kurulacağını ve bunun ilçeye çok büyük katkı sağlayacağını, yatırımcı geleceğini ve yatırımcının teşviklerden faydalanacağını bununla birlikte işsizliğin sona ereceğini aktardı.

İmar barışıyla Muğla’nın en büyük sorunlardan birinin çözüme kavuştuğunu vurgulayan Gökcan, vatandaşlardan imar barışından mutlaka faydalanmasını istedi.

Milletvekili olduktan sonra Menteşe ve Muğla’ya kalıcı eserler bırakmak istediğini anlatan Gökcan, “Özellikle Menteşe ile ne yapılması gerekiyorsa elimizden geleni yapacağız. Haftanın 3 günü Ankara’da 4 günü Muğla’da olacağım. Milletime hizmet için çalışacağım.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.