Gökbel DP Genel Merkezi’nde

Bu haber 31 Ocak 2014 - 17:50 'de eklendi ve 873 kez görüntülendi.

gokbeldp6516156Hangi partiden nasıl aday olacağı veya olmayacağı merakla beklenen SHP 18. Dönem Muğla Milletvekili Musa Gökbel Demokrat Parti 11. Kurultayı öncesinde partinin Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüştü. Gökbel, görüşmeden sonra “Tanıştık, görüştük, değerlendirme yaptık” diyerek adaylığı ile ilgili sinyal verdi.
Haber Merkezi
Hangi partiden nasıl aday olacağı veya olmayacağı merakla beklenen SHP 18. Dönem Muğla Milletvekili Musa Gökbel Demokrat Parti 11. Kurultayı öncesinde partinin Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüştü. Gökbel, görüşmeden sonra “Tanıştık, görüştük, değerlendirme yaptık” diyerek adaylığı ile ilgili sinyal verdi.
1987-1991 döneminde CHP Muğla Milletvekilliği yapan ve 30 Mart Yerel Seçimi için CHP’den Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olan Musa Gökbel, 2 Şubat Pazar günü yapılacak Demokrat Parti 11. Olağan Büyük Kongresi öncesinde Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı ziyaret etti.
DP Muğla İl Başkanı Zekai Alper, Merkez Karar Kurulu (MKK) Üyesi İsmail Ökten, Muğla İl Teşkilat Başkanı İsmet Köse ile birlikte Demokrat Parti Genel Merkezi’ne gelen CHP Eski Milletvekili Musa Gökbel, yaklaşık bir saat süren görüşmeden ayrılırken, “ tanıştık, görüştük, değerlendirme yaptık” dedi. Görüşmede Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Füsun Yaşar da hazır bulundu.
Musa Gökbel DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’la Muğla ve Türkiye siyaseti konusunda görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti ve 3 gün sonra yapılacak Demokrat Parti 11. Olağan Büyük Kongresinde Gültekin Uysal’a başarılar diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.