Göçük yalanı korkuttu

Bu haber 16 Kasım 2013 - 9:44 'de eklendi ve 780 kez görüntülendi.

gocukyalani123132165431321Muğla-Antalya karayolunda bulunan Göcek Tüneli’nin yanında yapımına başlanan 2’nci tünel ile ilgili basın mensuplarına gelen bir ihbar pes dedirtti.
Haber Merkezi
Muğla-Antalya karayolunda bulunan Göcek Tüneli’nin yanında yapımına başlanan 2’nci tünel ile ilgili basın mensuplarına gelen bir ihbar pes dedirtti. Bir GSM numarasından gelen ihbara göre inşaat halindeki Göcek Tüneli göçmüş ve içinde 7 işçi mahsur kalmıştı. Haber üzerine bölgedeki gazeteciler Tünele akın ederken, ihbarın gerçek olmadığı anlaşıldı. Ağustos ayı sonlarında ilk kazması vurulan ve inşaatı tüm hızıyla devam eden Tünel’deki çalışanlar ve yetkililer gazetecileri karşılarında görünce büyük şaşkınlık yaşarken, çalışanlar ihbarın asılsız olduğunu ve çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirttiler.
Gazetecileri arayan numara tekrar geri aradığında ise olay daha da tuhaf bir hal aldı. Çünkü arayan GSM numarası kullanılmayan bir numara çıktı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Alaittin Varol 17 Kasım 2013 / 23:32

Göcek tüneli, Türkiyede vatandaşın parasıyla yapılan tek tünel olduğunu biliyormusunuz.Bu tünelin harcında benimde param var.Çünkü zaman zaman para ödeyerek katkıda bulunuyorum.Acaba ikinci tünelide yaparak hizmet yaptık .diye övünecekler varmı acaba.Eğer ben para ödeyerek geçiyorsam tünele hiç kimsenin sahip çıkmaması gerekmektedir.Tünel halkındır.böyle bilinsin