Giresun çalışmalarına hız verdi

Bu haber 23 Temmuz 2013 - 21:50 'de eklendi ve 1.411 kez görüntülendi.

giresuncalisiyor2132165416513213CHP Menteşe Belediye Başkan aday adayı Hilmi Giresun ve kurmayları, seçim çalışmalarını Bayır beldesine yaptığı ziyaretle sürdürdü.

Haber Merkezi
CHP Menteşe Belediye Başkan aday adayı Hilmi Giresun ve kurmayları, seçim çalışmalarını Bayır beldesine yaptığı ziyaretle sürdürdü. Beldede kalabalık bir partili grup tarafından karşılanan Giresun, burada ilk olarak CHP Bayır Belde Örgütünü ziyaret etti.
Giresun belde örgütü ziyaretinin ardından belde merkezindeki kahvehanede aday adaylık süreciyle ilgili olarak partililerine hitap etti.
Muğla’da 40 yıllık CHP iktidarının oylarını bir oy bile eksiltmeden daha da yukarılara taşımak için çalıştıklarını belirten Hilmi Giresun, belediye başkanı seçildikleri takdirde herkese eşit hizmet götürme mecburiyetinde olduklarını ifade etti.
Bugüne kadar tüm beldelerde hizmet veren belediye başkanlarına ve belde örgütlerine teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Giresun, “Biz partimize kafamızı uzattık ve ‘biz bu işi yaparız’ dedik ve aday adayı olduk. Şu anda Menteşe’ye benimle birlikte çok sayıda arkadaşımız aday adayı olarak öne çıkacak. Partimizin tüm adayları değerlidir. Hepsine başarılar diliyoruz. Biz bilgi ve birikimimizle bu işi daha iyi yapabiliriz diye düşündüğümüz için bu yola çıktık. Aday seçilemezsek, güzel kentimiz için planladığımız projelerimizi seçilen arkadaşımıza seve seve sunarız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2 ADET YORUM YAPILDI
mustafaege 24 Temmuz 2013 / 09:33

Sayın Giresun aday olmaması beni şaşırtırdı maşallah ben 7 yaşındaydım kendisi bircok sivil toplum örgütünde görevli vede meclis üyeliğinde ben şuanda 40 yaşındayım hala aktif çalışmakta seksen yaşına gelince de galiba başka bir yüz görmek nasip olacak gibi bir ara çarşının sloganı vardı şimdilerde tüm Türkiye söylüyor Yeter Yıldırım Demirören yeter Yıldırım Demirören gibi şimdi de ben Muğla için söylüyorum Ytere Giresunlu Yeter umarım tüm Türkiye söylemeye başlamaz…………

Engin Ersoy 27 Temmuz 2013 / 23:11

Sayın Giresun önce kendiniz inanıyormusunuz. yoksa siyasetin getirdiği nokta burasımı diye aday oldunuz.yada aday çıkaramaz bir durumdamıyız diye atladınız..