Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı sona erdi

Bu haber 10 Mart 2015 - 0:34 'de eklendi ve 457 kez görüntülendi.

fuarrrrrrrHaber Merkezi

İlki 2010 yılında gerçekleştirilen, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın altıncısı 4-8 Mart tarihleri arasında Milas’ta Tariş Çırçır Depoları Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi. Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Gürün, AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kudbettin Arzu, Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, çevre ilçelerin belediye başkanları, Sivil toplum örgütü yöneticileri, siyasi partilerin temsilcileri ile kalabalık yurttaş topluluğunun katılımıyla açılışı yapılan fuar 8 Mart Pazar günü sona erdi.

Expo Link Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Ltd. Şti. Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Hakbilir, “Bizim fuarlardaki katılımcı sayısındaki hedefimiz her zaman 100 bin civarındadır. Ancak bu sene ki fuarda 200 binin üzerinde ziyaretçimiz oldu. Firma bazında katılımcı sayısı da her geçen yıl biraz daha artıyor. Bu yılki Fuardan Firmalar oldukça memnun kaldıklar, hatta gelecek yılki fuar için şimdiden yerlerini ayırttılar” dedi.

Fuara katılan firmalara Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkan Vekili Aysun Karatoprak, Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Milas İlçe Tarım Müdürü Oktay Çelik, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı ve Expo Link Fuarcılık adına Yavuz Hakbilir tarafından teşekkür plaketi verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.