Genel Müdür Yardımcımız Muğla’da

Bu haber 06 Temmuz 2013 - 11:04 'de eklendi ve 848 kez görüntülendi.

genmudmuglada213215641123Orman Genel Müdür Yardımcısı Recep Kaşan ve Orman Yangınlarıyla Mücadele Daire Başkanı Mihtat Ateş Muğla’da incelemelerde bulundu.
Haber Merkezi
Orman Genel Müdür Yardımcısı Recep Kaşan ve Orman Yangınlarıyla Mücadele Daire Başkanı Mihtat Ateş Muğla’da incelemelerde bulundu. Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne Ula Helikopter Tesislerinde 23 Haziran Pazar günü değerlendirme Toplantısı düzenlendi. Toplantıya Orman Genel Müdür Yardımcımız Recep Kaşan, Orman Yangınlarıyla Mücadele Daire Başkanı Mihtat Ateş, Orman Bölge Müdürü Ali Yıldırım, Bölge Müdür Yardımcısı Vedat Dikici, Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü Fedai Erdemli, İzin Ve İrtifak Şube Müdür Hasan Girgin, Kadastro Mülkiyet Şube Müdürü Mehmet Demez, İşletme Müdürleri ve Kadastro Komisyon Başkanları Katıldı.
Toplantıda Orman Yangınlarıyla Mücadele, İzin ve İrtifak ve Kadastro Şube Müdürlüklerinin 2013 yılı hedefleri ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verildi. Sunum halinde yapılan bilgilendirme sonrası değerlendirmelerde bulunuldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.