Genel-İş sendikası ile toplu sözleşme imzalandı « Hamle Gazetesi

Genel-İş sendikası ile toplu sözleşme imzalandı

Bu haber 15 Ekim 2014 - 0:23 'de eklendi ve 710 kez görüntülendi.

genelisssMuğla Genel İş Sendikası ile Menteşe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi imzalandı. Sözleşme 2017 yılının sonuna kadar geçerli olacak.

Haber Merkezi

Muğla Genel İş Sendikası ile Menteşe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi imzalandı. Sözleşme 2017 yılının sonuna kadar geçerli olacak.

15.10.2014 tarihi itibarı ile Menteşe Belediyesi bünyesinde çalışmakta olan işçilerin 2017 yılı sonuna kadar geçerli olan toplu işçi sözleşmesi, Başkan Gümüş’ün makamında imzalandı. Yapılan sözleşmede işçilerin sosyal haklarında da iyileştirmeler yapıldı.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş sözleşme imza töreninde yaptığı açıklamada, “Menteşe Belediyesi olarak her zaman işçi kardeşlerimizin yanındayız. Bugün Muğla Genel İş Sendikası ile birlikte sözleşme imzaladık. Bu sözleşmeye göre, işçi kardeşlerimizin yövmiyelerin de ve sosyal haklarında iyileştirmeler yaptık. Hem işçilerimiz, hem de Belediyemiz için hayırlı olsun” dedi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün makamında imzalanan toplu iş sözleşmesine, Genel İş Muğla Şube Başkanı Ahmet Kansız, Genel İş Muğla Baş Temsilcisi Ali Osman Çimen, Genel İş Muğla Temsilcisi Ercan Karataş katıldı.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.