Gençlik Haftası başladı « Hamle Gazetesi

Gençlik Haftası başladı

Bu haber 15 Mayıs 2013 - 21:11 'de eklendi ve 902 kez görüntülendi.

19mayishaftasi1321321654Muğla’da düzenlenen 15-19 Mayıs Gençlik Haftası programı kapsamında Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker uluslararası gençlik programları ile ilimize gelen yabancı öğrenciler ve Türk öğrencilerden oluşan bir ekiple Vali Vekili Salih Gürhan’ı makamında ziyaret etti.
Haber Merkezi
Muğla’da düzenlenen 15-19 Mayıs Gençlik Haftası programı kapsamında Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker uluslararası gençlik programları ile ilimize gelen yabancı öğrenciler ve Türk öğrencilerden oluşan bir ekiple Vali Vekili Salih Gürhan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Vali Vekili Gürhan, ülkemizin kendisini iyi yetiştiren gençlerin sayesinde daha iyi yerlere geleceğini söyledi. Bir ülkenin geleceğini o ülkede yaşayan gençlerin donanımın belirleyeceğini ifade eden Vali Vekili Gürhan, dinamik ve enerjik gençlere her konuda başarılı olacaklarına güvendiğini söyladı.
Vali Yardımcısı Mestan Yayman ise gençlerin çok çalışarak kendilerini bilgi ile donatmalarını ve bu bilgiyi doğru şekilde kullanmaları sonucunda başarılı çalışmaların ortaya çıkacağını vurguladı.
Öğrencilerden biri Vali Vekili Salih Gürhan’a çiçek takdim etti. Valilik binası önünde hatıra fotoğrafı çekinen ekip daha sonra Valilikten ayrıldı.
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezinin gerçekleştirdiği uluslararası projeler kapsamında İspanya, Romanya, Portekiz, Sırbistan, Arnavutluk, İtalya, Yunanistan, Azerbaycan, Ukrayna, Fransa, Letonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Almanya, Litvanya başta olmak üzere toplamda 20 farklı ülkeden ilimize gelen öğrenciler Gençlik Haftası nedeniyle yapılan ziyarette hazır bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.