Gencer’e veda yemeği

Bu haber 05 Mayıs 2014 - 20:48 'de eklendi ve 1.442 kez görüntülendi.

gencereveda65651165165Muğla Sağlık İl Müdürü olarak 9 yıl görev yapan Dr. İskender Gencer için mesai arkadaşları veda gecesi düzenledi.

Haber Merkezi

Muğla’da aralıksız 9 yıl Sağlık İl Müdürü olarak görev yapan ve 2012 Ocak ayında yerini Dr. Cihan Tekin’e bırakan Dr. İskender Gencer emekli oldu.

Vekaleten yürüttüğü görevi esnasında birçok ilke imza atan Dr. Gencer için mesai arkadaşları veda yemeği düzenledi. Yemekte kendisine plaket veren mesai arkadaşları, “9 yıl boyunca mesaimizi paylaştık. Muğlalı olması ve yöreyi çok iyi bilmesi nedeniyle sağlık alanında önemli hizmetlere imza attı. Kendisine bundan sonraki yaşamında sağlık ve huzurlu bir gelecek diliyoruz. Emekli olması nedeniyle veda yemeği vererek bugüne kadar sağlık alanında Muğla’ya verdiği hizmetler için teşekkür etmek istedik” dediler.

Emekli olan Muğla eski Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer, bir gün mutlaka herkesin sağlığı elverdiği ölçüde emeklilik mutluluğunu yaşayacağını belirterek, “9 yıl boyunca Muğla Sağlık Müdürü olarak hizmet vermenin mutluluğunu yaşadım. Sevinçli ve mutlu olduğumuz günlerin yanı sıra, üzüldüğümüz günler de oldu. Bu günlerimde yanımda olan mesai arkadaşlarım veda yemeğinde de yalnız bırakmadılar. Herkes bir gün emekli olacak. Ben bu mutluluğu bu gün çok değerli mesai arkadaşlarım ile birlikte yaşıyorum. Bu günümde beni yalnız bırakmayan mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
reşat öztepe 06 Mayıs 2014 / 09:01

Efem;Hayırlı ve uğurlu olsun.Allah Emekliliğinin kadrini ve kıymetini yaşatsın.Teyzem <oğlu diye gururla ve onurla birlikte çok ciddi ve ilk lere imza attık.Kıymetli bir bürokrat ve değerli bir "İNSAN" olarak seni bu moğlam unutmayaaktır.Unutmaması da lazımdır.Zira İl Sağlık Müdürlüğü esnasında kimlerin nasıl e ne biçimde hizmet verdiğinizi cümle alem bilir.Bilenler olduğu gibi bilemeyenler de!göremeyenler de!takdir edemeyenlerde!görmemezlikten gelenler de!oldu.Gğneş balçıkla sıvanmaz.Amma ne varki bu tabir makamlar politik makamlar olduğu için aniden birgün bir başka makama gönderirlirsiniz.Ancak Emeklilik ve serbestlik ve sivil hayatta kimsenin bir yere göndermesi yada görmemezlikten gelmesi mümkün değildir.Teyzem Kızıyla,Mehmet oğlumuz ve Elif Kızımızla mutlu,sağlıklı,huzurlu uzunbirömür temenni ederim.sevgi,saygı ve hasretle.