Genç müzisyenden haber alınamıyor

Bu haber 28 Haziran 2018 - 0:26 'de eklendi ve 714 kez görüntülendi.

Muğla’nın Seydikemer ilçesi Gömbe Yaylasında tek başına 20 Haziran’da kamp kuran müzisyen Metin Kor’dan günlerdir haber alınamıyor. AFAD ve jandarma ekiplerinin Seydikemer İlçesi’ne bağlı Gömbe Yaylası’nda yaptığı arama çalışmalarından herhangi bir sonuç alınamadı.

Metin Karakoç

Muğla’nın Seydikemer ilçesi Gömbe Yaylasında tek başına 20 Haziran’da kamp kuran müzisyen Metin Kor’dan günlerdir haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre 43 yaşında ki Müzisyen Metin Kor 20 Haziran tarihinde Muğla’nın Seydikemer ilçesi Gömbe Yaylasında kamp kurdu. İlk geceyi kaldığı çadırda geçiren Metin Kor’dan bir daha haber alınamadı. Eşinden haber alamayan Evin Doğan Kor durumu jandarmaya bildirdi. Olay yerine giden jandarma ekipleri Metin Kor’un çadırının yırtıldığını ancak tüm eşyalarının çadırın içerisinde olduğunu gördü. Jandarma ekipleri durumu savcılığa ve AFAT ekiplerine bildirdi. Jandarma ve AFAT ekipleri günlerdir kaybolan müzisyen Metin Kor’u arıyor.

Hiçbir ize rastlanılamadı

AFAD ve jandarma ekipleri geçtiğimiz günlerde genç müzisyenin kamp kurduğu Seydikemer İlçesi’ne bağlı Gömbe Yaylasında, arama çalışmaları başlattı. Günlerce süren arama çalışmalarında her hangi bir sonuç elde edilemedi. AFAD ve Jandarma ekiplerinin Gömbe Yaylası’nda başlattığı arama çalışmalarının devam ettiği öğrenildi. 

Anadolu Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü mezunu olan Metin Kor, müzisyenliğinin yanı sıra yaşam koçluğu ve kişisel gelişim uzmanlığı da yapıyordu. Kor, söz ve müziklerinin kendisine ait olduğu ‘En Güzel Sensin’, ‘Mavi’, ‘Senmişim’, ‘Yanı Başıma’ ve ‘Üzüm Güzeli’ isimli şarkılarıyla tanınıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.