Genç işadamlarına rozetleri takıldı

Bu haber 28 Haziran 2018 - 1:52 'de eklendi ve 703 kez görüntülendi.

Muğla Genç İşadamları Derneği üyeleri ‘Yaza Merhaba’ gecesinde bir araya geldi. Yoğun katılımın yaşandığı gecede derneğe yeni üye olan genç işadamlarına rozetleri takıldı.

Muhittin Direk

Muğla Genç İşadamları Derneği üyeleri ‘Yaza Merhaba’ gecesinde bir araya geldi. Yoğun katılımın yaşandığı gecede derneğe yeni üye olan genç işadamlarına rozetleri takıldı. Menteşe ilçesi Has-Suit Otelde bir araya gelen genç İşadamları derneğinin Yaza Merhaba gecesine Genç İşadamları derneği üyesi ve 24 haziran seçimlerinde Milletvekili olan Av. Burak Erbay, MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, MUTSO Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis Başkanı Koray Özcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehtap Şeniz Çağan, Hakan İnan işadamları ve davetliler katıldı.

Rozet takma töreninde konuşan Muğla Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ayla Özsan şu ifadeleri kullandı:

Bugün burada Yaza merhaba gecesinde tüm katılımcı Genç İşadamlarımız üyelerimizin ticari ilişkilerini, sosyal birlikteliklerini, bu sorumluluk çerçevesinde geliştirmeye gayret göstermek için toplandık. Yeni üyelerimizin aramıza katılmasıyla birlikte her geçen gün gücümüze güç katıyoruz. Bundan dolayı çok mutluyuz. Üye artışında sürekli ivme kazanan derneğimiz, bölgemize ve ülkemize sürekli katkı sağlamaya, istihdam oluşturmaya, katma değer sunmaya içinde bulunduğu duruma bakmadan devam edecektir. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte güzel Muğla’mız ve ülkemiz için vizyonuna uygun hedeflerimizi inşallah daha güçlü kararlılıkla hep beraber yerine getirmek için uğraşacağız. Genç İşadamları Derneğimize yeni üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Törende, derneğe yeni üye olan Akın Türdü, Cahit Alkan, Burak Nizamoğlu, Mehmet Altaş, Emre Çolak, Emre Koparan, Erkin Alpözen, Işılay Özsan, Kaan Yalın, Mahmut Bişen, Mehmet Dişçigil, Merve Başak Çağıl, Sanem Şahbaz, Orhan Akdağ, Tayfun Şimşek, Veysel Yarımca, Volkan Birgili ve Özge Karakuş’a rozetleri takıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.