Gelecek için dilekler gökyüzüne uçtu

Bu haber 25 Nisan 2013 - 0:00 'de eklendi ve 987 kez görüntülendi.

balonlarrr23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Muğla Valiliği, Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü, Vav Flim ve Hayalhane Ajans işbirliğinde düzenlenen gecede gençler gelecek için tuttukları dileklerini gökyüzüne gönderdi.

Haber Merkezi

Manşet Grubu ve Muğla’nın parlayan yıldızı Gülnihal Demir’in şarkıları ile coşkulu kutlanan gecede, Muğla Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar ve Gülnihal Demir sahnede dilek fenerlerini gökyüzüne gönderdi. Sahneden gönderilen dilek feneri ile birlikte Cumhuriyet meydanında buluşan binlerce genç ‘Aydınlık Bir Gelecek İçin’ sloganıyla gökyüzüne dileklerini gönderdiler.

10’uncu yıl marşı ve 23 Nisan marşları eşliğinde gökyüzüne gönderilen dilek fenerleri gecenin karanlığıyla birlikte adeta gökyüzü ışıl ışıl oldu. Gecede konuşan Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar, “Geleceğimiz siz gençlere emanet. Sizler Aydınlık bir gelecek için her daim başarıya kararlı ve istekle yüreceksiniz. Gökyüzüne gönderdiğiniz dilekler fenerleri ile tuttuğunuz dilekleriniz kabul olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.