GEKA’dan Menteşe Belediyesi’ne hibe desteği

Bu haber 26 Mayıs 2015 - 23:26 'de eklendi ve 472 kez görüntülendi.

gekadanmentese561561156165Menteşe Belediyesi’nin ‘Sürekli Kurumsal Gelişim Projesi Eğitim Faaliyetleri’ adlı eğitim başvurusu, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından kabul edilerek hibe almaya hak kazandı. Hibe desteği protokolü Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve GEKA temsilcileri arasında imzalandı.

Haber Merkezi

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)’nın 2015 Yılı Teknik Destek Kapsamında Menteşe

Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğü “Sürekli Kurumsal Gelişim Projesi Eğitim Faaliyeti” adı altında eğitim başvurusu kabul edilerek hibe almaya hak kazandı.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş protokol imza töreninde yaptığı açıklamada,

“GEKA’dan destek almak beni çok mutlu etti. Önemli olan hibenin miktarı değil, projeler üretilip GEKA’ya sunmak. Bunlar çok daha önemli. Bundan sonrada yeni ve farklı projeler üretip GEKA’ya sunmaya devam edeceğiz. Projede emeği geçen tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve GEKA Muğla Temsilcileri arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Belediye personeline “Hizmette Kalite – Verimlilik” ve “Motivasyon –

Etkili İletişim” konulu eğitimlerin, Üst Yöneticiler ve Birim Müdürlerine, “Profesyonel Yönetici Eğitimi”nin verilmesi planlanıyor. 3 farklı eğitimin 2 gün sürmesi hedefleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.