Gaziler Konacık’ta bir araya geldi

Bu haber 19 Eylül 2013 - 20:57 'de eklendi ve 599 kez görüntülendi.

gazilerkonacik1213541613216543123213Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Gaziler Haftası nedeniyle Bodrumlu gazilerle öğle yemeğinde bir araya geldi.
Haber Merkezi
Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Gaziler Haftası nedeniyle Bodrumlu gazilerle öğle yemeğinde bir araya geldi.
Kırçiçeği Restaurant’ta düzenlenen yemeğe; Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ile Belediye Meclis Üyesi Niyazi Üzer, Bodrum Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hasan Külcü ve derneğe üye çok sayıda gazi katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ile Belediye Meclis Üyesi Niyazi Üzer, gazilerle bir süre sohbet etti.
Konacık Belediyesi olarak 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle, Bodrumlu gazilerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun şunları söyledi:
“Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüze gazilik ve mareşallik unvanının verilişinin biliyorsunuz ki 92. Yıl dönümün. Bu yüzden siz değerli gazilerimizle o günlerin anısına öğle yemeğinde bir araya gelelim, sohbet edelim düşüncesi ile bu etkinliği yaptık. Bu vesile ile bugünleri yaşamamıza sebep olan başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazilerimizi, kahraman ordumuzun tüm şehitlerini minnet ve rahmetle anıyorum. Bugünleri biz onlara borçluyuz. Bizler Konacık Belediyesi olarak bu bilinçle geleceğe bakıyoruz ve sizlere bakış açımız bu. Sizleri çok seviyoruz. 19 Eylül Gaziler gününüzü kutluyorum.”
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şubesi Başkanı Hasan Külcü ise şunları söyledi:
“Konacık Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tosun’a bizleri beldesinde misafir ettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Her şeyden önce başkanımıza gazilerimizin Gaziler gününü kutladığı için de teşekkür ediyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.