Gano Excel Muğla’da istihdam sağlayacak

Bu haber 06 Nisan 2015 - 0:17 'de eklendi ve 1.953 kez görüntülendi.

gaooGano Excel şirketinin Avrupa takım liderlerinden Hilmi Karakaya ve Mustafa Tunca, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi salonunda düzenlenen iş tanıtım toplantısında sağlık ürünleri hakkında bilgi verdi. 

Mert Can Kaymak

Muğla’da iş tanıtım toplantısı düzenleyen Gano Excel’in Avrupa takım liderlerinden Hilmi Karakaya ve Mustafa Tunca, yeni iş fırsatları hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi salonunda gerçekleştirilen toplantıya yaklaşık 50 kişi katılım gösterdi. Gano Excel’in ilçedeki temsilcilerinden olan Gökhan Görgen ve Esra Kılıç’ın girişimleriyle düzenlenen toplantıda konuşan Avrupa Başkanlık Takımı RCA Hilmi Karaya ve Mustafa Tunca, şirketin organik ürünleri hakkında bilgi verdi.
Geçirdiği bir rahatsızlık sonucu Gano Excel ürünleriyle tanıştığını ve olumlu sonuçlar aldıktan sonra şirketle çalışmaya başladığını anlatan Avrupa Başkanlık Takımı RCA Hilmi Karakaya, “Çok sayıda kullanıcısı olan mantarlı çay, kahve, diş macunu, kapsül ve sabundan oluşan organik ürünler birçok derde deva olan kırmızı mantarlardan imal ediliyor. Bu ürünler birçok rahatsızlığa karşı etkinliği ve bağışıklık sistemini güçlendirici etkisiyle dikkat çekmektedir. Günümüzde yapılan birçok tıbbi araştırma sonucunda özellikle kanser türevleri, karaciğer hastalıkları, yüksek tansiyon, diyabet, hepatit bronşit, şeker, tansiyon gibi hücre yenileyici özelliğiyle pek çok rahatsızlığa iyi geldiği kanıtlanmıştır. Bizimle bu projede çalışmak isteyenlere bayilikler veriyoruz” diye konuştu.

Şubat 2011 tarihinin kendisi için bir milat olduğunu ve akabinde 2011 yılının Mart ayında Mapfre Genel Sigorta AŞ’den artık fırsat kaçırmak değil fırsat değerlendirmek için istifa ettiğini belirten Avrupa Başkanlık Takımı RCA Mustafa Tunca, “Gano Excel’e olan inancımda hiçbir eksilme olmadı aksine ürün sonuçları ve çevremdeki kişilerin kazandığı dehşet paralar beni bu işe daha da bağladı. İnançla-sabırla-çalışmaya devam ettim ve dokuzuncu ayımda hayalini kurduğum SILVER DIAMOND DIRECTOR  kariyerine ulaştım ve ilk ciddi kazancım dediğim ve aylardır sevgili eşimin beklediği 2000 TL yi hesabımda gördüğüm gün dünyanın en mutlu insanıydım. Tam dokuz ay bugünü bekledim ve haklı çıktım. Bu rakamdan sonra öncelikle yakın çevremin tepkileri azaldı ama hala destek yoktu. Tabi bu noktadan sonra durmak da yoktu. Çalışma tempomu daha da artırdım. Antalya’da ciddi bir organizasyon kurdum ve bu organizasyon hızla büyüyordu. Memleketim olan Eskişehir’de işimi kurmak için hemen çalışmalara başladım. Antalya’da başıma gelenlerin hepsi Eskişehir’de de fazlasıyla başıma geldi. İlk toplantıma on beş kişiyi zor topladım ama vazgeçmedim. Vazgeçmedim ve para kazandım. Bugün aylık 40.000 TL ye yaklaşan bir gelire sahibim. 12 yıl kurumsal firmalarda çalıştım, 12 yılda gelemediğim noktaya Gano Excel’de 18 ayda ulaştım. Hayat standardım değişti” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.