Ford’un Yeni Araçları Görücüye Çıktı

Bu haber 08 Nisan 2017 - 0:17 'de eklendi ve 641 kez görüntülendi.

Ford Helvacıoğlu tarafından Fethiye Yaş Sebze ve Meyve Toptancı halinde yapılan araç tanıtım gününe iş adamlarının yanı sıra üreticiler de büyük ilgi gösterdi.

Muhittin Direk

Ford Helvacıoğlu tarafından Fethiye Yaş Sebze ve Meyve Toptancı halinde yapılan araç tanıtım gününe iş adamlarının yanı sıra üreticiler de büyük ilgi gösterdi.

Fethiye Toptancı halinde gerçekleştirilen tanıtımda Helvacıoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünal, Ford Trucks Satış Müdürü Erhan Arslan ve Ford Helvacıoğlu Fethiye Şubesi Satış müdürü İzzet Durak da yer aldı. Tanıtıma gelenleri karşılayan ve birebir ilgilenen Ford Helvacıoğlu Fethiye Şubesi satış müdürü İzzet Durak, araç hakkında bilgiler verdi.

Ford Helvacıoğlu Fethiye Şubesi Satış müdürü İzzet Durak, “Bugün Fethiye toptancı sebze halinde yeni Ford marka araçlarımızı, kamyonlarımızı, yeni Kuga aracımızı, yeni Ford Ranger aracımızın tanıtımını yapıyoruz. Özellikle Ford markası olarak Muğla bölgesinde son 5 yıldır Pazar lideriyiz. Bu anlamda gerçekten bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Ürün imkânlarımız çok fazla her keseye, her kişiye uygun aracımız var. Kamyonundan tutun en küçük ticari aracımıza ve otomobilimize kadar herkese uygun aracımız var.  Bugün araçlarımızı buraya getirdik, tanıtıyoruz. Müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yeni nesil Ford marka kamyon araçlarımızı, mikser aracımızı ve otomobillerimizi burada Fethiye’de ve Türkiye’nin en güzel en büyük hallerinden bir tanesinde tanıtıyoruz. Biz Helvacıoğlu Firması ve Ford firması olarak her zaman Fethiye’nin hizmetinde ve Muğla’nın hizmetinde olduk. Bu anlamda Helvacıoğlu şirketi olarak gerçekten Fethiye’den çok çok memnunuz. Araçlarımız albenisi ve görüntüsü itibariyle halde de, şehir merkezinde de, turizm beldelerinde de her kişiye hitap ettiği için bugün burada tanıtım yapıyoruz. Bundan sonra tanıtımlarımız Fethiye’nin merkezinde ve köylerinde devam edecek.” dedi.

Ford Trucks Satış Müdürü Erhan Arslan da; “Ford Helvacıoğlu ‘Ford Otosan’ın ağır ticari araç pazarında hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak için “Ford Trucks” konsepti altında başlattığı bayi yapılanma atağı, bilindiği gibi Muğla Bayır’da açılan Helvacıoğlu Ford Trucks 4S Plaza ile 2014 yılının sonunda Muğla ili ve tüm ilçelerinde hizmet vermeye başladı. Çekici ve kamyonlarımız yüzde 70’in üzerinde yerlilik oranı ile Türkiye ekonomisine yüksek katma değer sağlamakla birlikte bugün, inşaattan lojistiğe, farklı segmentlerde tüm müşterilerimize ve tüm kamu kuruluşlarına hitap etmektedir. Bizler de Helvacıoğlu A.Ş. olarak geniş, güçlü ve rekabetçi bir ürün gamı ile Muğla’nın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütmekteyiz. 2016 yılı itibariyle ülke genelinde Euro 6 emisyon standartlarına geçiş ile birlikte ürün gamını yenileyen Ford Trucks, Eskişehir İnönü fabrikasında Türk mühendislerinin geliştirdiği yeni nesil Ecotorq motor ile bir başarıya daha imza atarken, Ford Trucks çekici ve kamyon müşterilerine satış, servis, yedek parça ve ikinci el olmak üzere tüm hizmetleri aynı çatı altında 4S konseptiyle vermeye devam eden Ford Trucks Helvacıoğlu, kısa zamanda pazarda yükselişe geçip, 2016 yılı itibariyle %30.2’lik bir Pazar payına ulaşma başarısı göstermiştir”.

Ford Trucks Helvacıoğlu, Muğla ili genelinde gerçekleştirdiği fuar, tanıtım ve sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyip, ülkenin, meyve-sebze ihracatı konusunda ana arterlerinden biri olan Fethiye ilçesinde, bölgenin önde gelen firmalarının da katılım gösterdiği bir etkinlik düzenleyerek 2017 yılı aktivitelerine devam edip, müşterilerinin yanında olduğunu bir kez daha göstermektedir.

Ford Trucks çekici ve kamyonlarımızın tüm esnafımıza bol kazanç getirmesini dileriz. Bu motorlarla birlikte Türk mühendislerinin kendi alanlarında ne kadar başarılı olacağı gördük. Bunu sahada bayi çalışanları olarak en iyi şekilde müşterilerimize anlatmaya çalıştık. Öyle sanıyoruz ki pazar payında ilerleyişimizle birlikte çok büyük katkılar sağladık. Bu vesileyle yüzde 10’larda olan pazar payı bugün Türkiye geneli yüzde 28’lere kadar çıktı. Biz Helvacıoğlu olarak da yüzde 30’lara kadar yükselme başarısını elde ettik. Şimdi sosyal sorumluluk projelerinde yer almak için gayret ediyoruz. Ford Trucks Helvacıoğlu olarak Muğla ili ve ilçelerinde çeşitli aktivitelerle müşterilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.